Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Odkvapkávač na poháre od vína 25 x 45 cm, nerez Odkvapkávač na poháre od vína 25 x 45 cm, nerez
Odkvapkávač na poháre od vína od Eva Solo výrazne uľahčí umývanie pohárov po zábavnom večeru. Často krehké poháre, ktoré je lepšie umývať ručne alebo opatrne umiestniť do umývačky je teraz možné dať do dômyselného odkvapkávače a umiestniť priamo do umývačky riadu. V závislosti na modeli umývačky, môže byť umiestnený v hornej alebo spodnej časti.Odkvapkávač možno ľahko zložiť, ak ho práve nepoužívate. Kapacitou zodpovedá 6 pohárom. Vyrobený je z ušľachtilej nerezovej ocele.
0,0 0
24
4Home Kuchyňa a jedáleň Pomôcky do kuchyne Ostatné pomôcky do kuchyne Odkvapkávač na poháre od vína 25 x 45 cm, nerez

Odkvapkávač na poháre od vína 25 x 45 cm, nerez

Odkvapkávač na poháre od vína 25 x 45 cm, nerez

Dostupnosť: Vypredané

PopisOdkvapkávač na poháre od vína od Eva Solo výrazne uľahčí umývanie pohárov po zábavnom večeru. Často krehké poháre, ktoré je lepšie umývať ručne alebo opatrne umiestniť do umývačky je teraz možné dať do dômyselného odkvapkávače a umiestniť priamo do umývačky riadu. V závislosti na modeli umývačky, môže byť umiestnený v hornej alebo spodnej časti.
 
Odkvapkávač možno ľahko zložiť, ak ho práve nepoužívate. Kapacitou zodpovedá 6 pohárom. Vyrobený je z ušľachtilej nerezovej ocele.

Hĺbka (cm): 21 cm
Materiál: nerez
Šírka (cm): 45 cm
Výška (cm): 25 cm
 192217
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť