Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Opravná sada na okuliare Opravná sada na okuliare
 Sada 10 dielov prvej pomoci pre Vaše okuliareOpravná sada na okuliare. Isto sa Vám niekedy stalo, že Vám na okuliaroch povolila nožička a skrutka sa zakotúľala bohvie kam. A okuliare boli nepoužiteľné, kým ste sa nedostali do ďalekej optiky. Aby ste si dokázali poradiť s týmito nehodami, máme pre Vás špeciálny set na opravu okuliarov, ktorý obsahuje 1 malý skrutkovač, 1 pinzetu, 2 samolepiace nosné podložky, 2 tesniace podložky, 4 skrutky v dvoch veľkostiach.
0,0 0
6

Opravná sada na okuliare

Opravná sada na okuliare

Dostupnosť: Vypredané

PopisSada 10 dielov prvej pomoci pre Vaše okuliare
Opravná sada na okuliare. Isto sa Vám niekedy stalo, že Vám na okuliaroch povolila nožička a skrutka sa zakotúľala bohvie kam. A okuliare boli nepoužiteľné, kým ste sa nedostali do ďalekej optiky. Aby ste si dokázali poradiť s týmito nehodami, máme pre Vás špeciálny set na opravu okuliarov, ktorý obsahuje 1 malý skrutkovač, 1 pinzetu, 2 samolepiace nosné podložky, 2 tesniace podložky, 4 skrutky v dvoch veľkostiach.

 600857
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť