Menu
Orava MT-320 Infračervený digitálny teplomer Orava MT-320 Infračervený digitálny teplomer
Praktický infračervený teplomer je spoľahlivým pomocníkom pre meranie telesnej teploty, ktorý dokáže zmerať teplotu v uchu i na čele. Kým klasický sklenený a digitálny teplomer priamo meria teplotu ľudského tela, pri meraní v uchu a na čele sa meria teplota telesného jadra prostredníctvom infračerveného žiarenia tela.Tento teplomer zmeria teplotu už za 1 sekundu, v rozsahu od 32 °C do 44 °C. Výhodou je, že si pamätá posledných 10 meraní, sledovanie nameraných hodnôt je tak veľmi jednoduché. Zobraziť namerané teploty si môžete v °C ale aj v °F na veľkom prehľadnom LCD displeji. Prístroj sa automaticky vypne po jednej minúte nečinnosti. V balení okrem teplomeru nájdete aj 20 nástavcov na senzor pre meranie v uchu, nástavec na senzor pre meranie na čele a ochranný kryt senzora.
0,0 0
23

Orava MT-320 Infračervený digitálny teplomer

Orava MT-320 Infračervený digitálny teplomer

Dostupnosť: Vypredané

PopisPraktický infračervený teplomer je spoľahlivým pomocníkom pre meranie telesnej teploty, ktorý dokáže zmerať teplotu v uchu i na čele. Kým klasický sklenený a digitálny teplomer priamo meria teplotu ľudského tela, pri meraní v uchu a na čele sa meria teplota telesného jadra prostredníctvom infračerveného žiarenia tela.
 
Tento teplomer zmeria teplotu už za 1 sekundu, v rozsahu od 32 °C do 44 °C. Výhodou je, že si pamätá posledných 10 meraní, sledovanie nameraných hodnôt je tak veľmi jednoduché. Zobraziť namerané teploty si môžete v °C ale aj v °F na veľkom prehľadnom LCD displeji. Prístroj sa automaticky vypne po jednej minúte nečinnosti. V balení okrem teplomeru nájdete aj 20 nástavcov na senzor pre meranie v uchu, nástavec na senzor pre meranie na čele a ochranný kryt senzora.

Farba: biela
 353345
Zdieľať
orava

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť