Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pařník Lanit Plast 100 x 100 Pařník Lanit Plast 100 x 100
Pařník sedlového typu je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov az komôrkového plastu sily 4 mm. Rozmer 100 x 100 cm. Má 4 pevné obvodové steny a na každej strane dve otvárací horné okná. Každé okno je možné zaistiť v mierne pootvorené polohe (výška štrbiny cca 7 cm). Výhoda - presklenie je vyrobené z tepelne izolujúceho komôrkového plastu. Tepelne izolujúce boky aj strecha parníku ochráni rastliny pred jarnými prízemnými mrazíkmi a súčasne zaistí dostatok svetla.Dodávame ako stavebnicu - doba montáže do cca 45 min.
1,5 2
49

Pařník Lanit Plast 100 x 100

Doprava zadarmo

Pařník Lanit Plast 100 x 100

Dostupnosť: Vypredané

PopisPařník sedlového typu je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov az komôrkového plastu sily 4 mm. Rozmer 100 x 100 cm. Má 4 pevné obvodové steny a na každej strane dve otvárací horné okná. Každé okno je možné zaistiť v mierne pootvorené polohe (výška štrbiny cca 7 cm). Výhoda - presklenie je vyrobené z tepelne izolujúceho komôrkového plastu. Tepelne izolujúce boky aj strecha parníku ochráni rastliny pred jarnými prízemnými mrazíkmi a súčasne zaistí dostatok svetla.
 
Dodávame ako stavebnicu - doba montáže do cca 45 min.

Dĺžka (cm): 100 cm
Farba: sivá
Materiál: polykarbonát
Šírka (cm): 100 cm
Výška (cm): 48 cm
 675274
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť