Menu
PE-PO Čistiace poleno, 950 g PE-PO Čistiace poleno, 950 g
Tento prípravok slúži na odstraňovanie sadzí z komínov a dymovodov. Zlepšuje hospodárnosť prevádzky kachlí i kotlov a pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodoch. Obsahuje minerálne katalyzátory, ktoré pri horení reagujú so sadzami a zaisťujú tak ich odstránenie. Odporúčané dávkovanie je 1 čistiace poleno každé dva mesiace. Výrobok má certifikáciu FSC®, spĺňa teda požadadavky trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch, ide o značku zodpovedného lesníctva.Obsah drevín: Carpinus betulus L; Carpinus orientalis; Fagus sylvatica L subsp. Orientalis, Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus pubescens; Quercus RoberSúčasťou balenia je vzorka PE-PO dreveného podpaľovača 2v1 zadarmo.
5,0 2
6

PE-PO Čistiace poleno, 950 g

PE-PO Čistiace poleno, 950 g

2 hodnotenia
5,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 4 ks
U vás: utorok 21. 01. 2020   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 14 Pohodáčikov

PopisTento prípravok slúži na odstraňovanie sadzí z komínov a dymovodov. Zlepšuje hospodárnosť prevádzky kachlí i kotlov a pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodoch. Obsahuje minerálne katalyzátory, ktoré pri horení reagujú so sadzami a zaisťujú tak ich odstránenie. Odporúčané dávkovanie je 1 čistiace poleno každé dva mesiace. Výrobok má certifikáciu FSC®, spĺňa teda požadadavky trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch, ide o značku zodpovedného lesníctva.
 
Obsah drevín: Carpinus betulus L; Carpinus orientalis; Fagus sylvatica L subsp. Orientalis, Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus pubescens; Quercus Rober
 
Súčasťou balenia je vzorka PE-PO dreveného podpaľovača 2v1 zadarmo.

Hmotnosť: 0,95 kg
 682865
Zdieľať

Hodnotenie

5,0 (2 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť