Menu
Philips Hue LED žiarovka 6 W, 2 ks, farebná Philips Hue LED žiarovka 6 W, 2 ks, farebná
Prefarbite svoj domov pomocou dvoch šikovných farebných žiaroviek pre päticu E14. K dispozícii máte obrovské množstvo farieb, tónov a možností, ktoré vám umožnia vytvoriť dokonale vyladené prostredie pre každú príležitosť.Systém Philips Hue prakticky nepozná obmedzenia: viac než 16 miliónov farieb vám umožňuje transformovať domov do ideálneho miesta. Používajte predvolené farebné schémy na vyvolanie pocitov leta a akejkoľvek dennej doby, prípadne môžete použiť vlastnú fotografiu k oživeniu zvláštnych okamihov.Využite viac než 50 000 odtieňov bieleho svetla, od teplého po studené, k vytváraniu optimálnej atmosféry pre prácu, hru či odpočinok bez ohľadu na dennú dobu. Vykročte ráno pravou nohou do studeného jasného bieleho svetla, ktoré vám dodá energiu, alebo si pomocou zlatistých tónov pripravte pokojný večer.Aplikácia Hue Sync a mostík Hue Bridge vám umožnia posunúť zábavu úplne na novú úroveň. Obklopte sa svetlami Philips Hue, pustite si film, počúvajte hudbu alebo hrajte hry a sledujte, ako svetla zrkadlia farby a rytmus.Nastavte si osvetlenie tak, aby sa ráno v predvolenú dobu začalo pomaly rozjasňovať, ako keď vychádza slnko. Pomôže vám vstúpiť do nového dňa pokojným spôsobom. Večer vám relaxačné teplé biele svetlo pomôže sa uvoľniť, oddýchnuť si.Aplikácia Philips Hue vám poskytuje absolútnu kontrolu nad osvetlením, aj keď napríklad práve nie ste doma. Môžete osvetlenie vypínať aj zapínať na diaľku iba pomocou aplikácie. Váš domov bude vždy osvetlený presne tak, ako chcete.Pri pripojení k mostíku Hue Bridge (obj. Č. 689801) môžete spárovať svetla so systémami Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant a ovládať osvetlenie pomocou hlasu. Jednoduché hlasové pokyny možno využiť na zapínanie a vypínanie svetla, úprave jasu alebo nastavenie svetelnej scény.Vlastnosti: teplota chromatickosti: 2200-6500 K trieda energetickej účinnosti: A+ tvar produktu: B39 vstupné napätie: 220 V-240 V životnosť: 25 000 h svetelný výkon: 16 mil. farieb, stlmiteľné iba pomocou inteligentného zariadenia,> 80 Ra pri 4000 K výkon v lúmenoch: 470 lm pri 4 000 K max. prevádzkový výkon: 6,5 W počet spínacích cyklov: 50 000 účinník: > 0,5 menovitá životnosť: 25 000 h príkon: 6,5 W, ekvivalentný príkon: 40 W
0,0 0
113

Philips Hue LED žiarovka 6 W, 2 ks, farebná

Doprava zadarmo Novinka

Philips Hue LED žiarovka 6 W, 2 ks, farebná

112,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom
U vás: štvrtok 24. 09. 2020   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 211 Pohodáčikov

PopisPrefarbite svoj domov pomocou dvoch šikovných farebných žiaroviek pre päticu E14. K dispozícii máte obrovské množstvo farieb, tónov a možností, ktoré vám umožnia vytvoriť dokonale vyladené prostredie pre každú príležitosť.
 
Systém Philips Hue prakticky nepozná obmedzenia: viac než 16 miliónov farieb vám umožňuje transformovať domov do ideálneho miesta. Používajte predvolené farebné schémy na vyvolanie pocitov leta a akejkoľvek dennej doby, prípadne môžete použiť vlastnú fotografiu k oživeniu zvláštnych okamihov.
 
Využite viac než 50 000 odtieňov bieleho svetla, od teplého po studené, k vytváraniu optimálnej atmosféry pre prácu, hru či odpočinok bez ohľadu na dennú dobu. Vykročte ráno pravou nohou do studeného jasného bieleho svetla, ktoré vám dodá energiu, alebo si pomocou zlatistých tónov pripravte pokojný večer.
 
Aplikácia Hue Sync a mostík Hue Bridge vám umožnia posunúť zábavu úplne na novú úroveň. Obklopte sa svetlami Philips Hue, pustite si film, počúvajte hudbu alebo hrajte hry a sledujte, ako svetla zrkadlia farby a rytmus.
 
Nastavte si osvetlenie tak, aby sa ráno v predvolenú dobu začalo pomaly rozjasňovať, ako keď vychádza slnko. Pomôže vám vstúpiť do nového dňa pokojným spôsobom. Večer vám relaxačné teplé biele svetlo pomôže sa uvoľniť, oddýchnuť si.
 
Aplikácia Philips Hue vám poskytuje absolútnu kontrolu nad osvetlením, aj keď napríklad práve nie ste doma. Môžete osvetlenie vypínať aj zapínať na diaľku iba pomocou aplikácie. Váš domov bude vždy osvetlený presne tak, ako chcete.
 
Pri pripojení k mostíku Hue Bridge (obj. Č. 689801) môžete spárovať svetla so systémami Alexa, Apple HomeKit a Google Assistant a ovládať osvetlenie pomocou hlasu. Jednoduché hlasové pokyny možno využiť na zapínanie a vypínanie svetla, úprave jasu alebo nastavenie svetelnej scény.
 
Vlastnosti:
 • teplota chromatickosti: 2200-6500 K
 • trieda energetickej účinnosti: A+
 • tvar produktu: B39
 • vstupné napätie: 220 V-240 V
 • životnosť: 25 000 h
 • svetelný výkon: 16 mil. farieb, stlmiteľné iba pomocou inteligentného zariadenia,> 80 Ra pri 4000 K
 • výkon v lúmenoch: 470 lm pri 4 000 K
 • max. prevádzkový výkon: 6,5 W
 • počet spínacích cyklov: 50 000
 • účinník: > 0,5
 • menovitá životnosť: 25 000 h
 • príkon: 6,5 W, ekvivalentný príkon: 40 W

Pätice: E14
Počet kusov v sade: 2 ks
Šírka (cm): 11,7 cm
Výška (cm): 3,9 cm
 689837
Zdieľať
philips

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť