Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pískacie pretahovadlo, Los Pískacie pretahovadlo, Los
 veselé preťahovadlo pre každého psíka Noháč De Luxe sú ďalšie zábavnou hračkou pre veselé psíkov. Každá ich dlhá nožička aj chvostík obsahuje pískadla. Telíčko majú vyplnené tvrdým tenisovou loptičkou.Noháč sú spracované z pevného nylonového materiálu v kombinácii s plyšom, sú ušitie dvojitým stehom. Nožičky sú zaistené proti vytrhnutiu z telíčka pri preťahovaní tak, že protiľahlé nôžky sú ušité z jenoho pruhu látky. Váš psík bude určite milovať trepotanie nožičiek tejto hračky okolo svojej hlavy.
0,0 0
7

Pískacie pretahovadlo, Los

Výpredaj

Pískacie pretahovadlo, Los

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • veselé preťahovadlo pre každého psíka

Noháč De Luxe sú ďalšie zábavnou hračkou pre veselé psíkov. Každá ich dlhá nožička aj chvostík obsahuje pískadla. Telíčko majú vyplnené tvrdým tenisovou loptičkou.
Noháč sú spracované z pevného nylonového materiálu v kombinácii s plyšom, sú ušitie dvojitým stehom. Nožičky sú zaistené proti vytrhnutiu z telíčka pri preťahovaní tak, že protiľahlé nôžky sú ušité z jenoho pruhu látky. Váš psík bude určite milovať trepotanie nožičiek tejto hračky okolo svojej hlavy.

 400678
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť