Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Plantárium Garden LAB, transparentná Plantárium Garden LAB, transparentná
 vytvorte si malé záhradné laboratórium môžete pozorovať rast rastlín vo výživnom géle má rastlina všetko, čo potrebuje k rastu obsahuje semená: bazalka, paradajka, chilli paprička a melón Plantarium je séria produktov, ktoré vznikli v technológii aerospace, a zaisťujú tak pre kvety prostredie, ktoré je umiestnené vo vnútri tohoto akvária. Je veľmi prirodzené a imituje tak prostredie prírody.Tento produkt, vám umožní mať v živote vždy jedno malé zelené potešenie. Sklenená fľaša je príjemná na pohľad, obsahuje špeciálny výživný gél, ktorý môžete využiť pre pozorovanie rastu vašej zasadenej kvetiny. Každé semienko má svoj vlastný význam a tým, že ho niekomu dáte ako darček, umožníte niekomu naplniť jeho nesplnený sen.
0,0 0
23

Plantárium Garden LAB, transparentná

Plantárium Garden LAB, transparentná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • vytvorte si malé záhradné laboratórium
  • môžete pozorovať rast rastlín
  • vo výživnom géle má rastlina všetko, čo potrebuje k rastu
  • obsahuje semená: bazalka, paradajka, chilli paprička a melón

Plantarium je séria produktov, ktoré vznikli v technológii aerospace, a zaisťujú tak pre kvety prostredie, ktoré je umiestnené vo vnútri tohoto akvária. Je veľmi prirodzené a imituje tak prostredie prírody.Tento produkt, vám umožní mať v živote vždy jedno malé zelené potešenie. Sklenená fľaša je príjemná na pohľad, obsahuje špeciálny výživný gél, ktorý môžete využiť pre pozorovanie rastu vašej zasadenej kvetiny. Každé semienko má svoj vlastný význam a tým, že ho niekomu dáte ako darček, umožníte niekomu naplniť jeho nesplnený sen.

Farba: transparentná
Materiál: sklo
 601487
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť