Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 8,49 €
U vás: do 3 týždňov
Polica Destan Pine
Polica Destan Pine
Katalógové číslo:
815226Popis
- materiál: 100 % melamínom potiahnutá drevotrieska
- hrúbka materiálu: 18 mm
- farba / dekor: borovica
- šírka: 65 cm
- výška: 96 cm
- hĺbka: 19 cm
- výška police: 29 cm
- šírka police: 48 cm
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | borovica |
| Farba: | biela |
| Hĺbka (cm): | 19 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Šírka (cm): | 65 cm |
| Výška (cm): | 96 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |