Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Princess 11 2350 kontaktný gril Princess 11 2350 kontaktný gril
Kontaktný gril Princess 11 2350 pre ešte jednoduchšie grilovanie. Masívne prevedenie s plášťom z nerezovej ocele s úpravou proti odtlačkom prstov. Vrchná doska sa automaticky prispôsobí hrúbke grilovanej potraviny. Pečiace platničky grilu majú kvalitnú nepripekajúcu úpravu na báze teflonu pre jednoduchú údržbu a sú vyberateľné. Kontaktný gril je vybavený plynule nastaviteľným termostatom pre optimálne prepečenie pokrmu - 100 - 230 °C - takže si môžete zvoliť sami vhodnú teplotu pre rôzne druhy potravín.Výhodou je vrúbkovaný povrch pečiacich platničiek pre ľahký odvod prebytočného tuku a menej kalorický pokrm. Na bočnej strane každej platne je umiestnený drenážny žliabok pre odkvapkávanie tuku. Súčasťou balenia sú dve plastikové mištičky, ktoré sa pod žliabok postavia. Gril má v spodnej časti tiež schránku na tuk.Veľkou výhodou tohto grilu je možnosť aretácie - gril je možné nastaviť aj tak, že medzera medzi platňami grilu je 4 cm - ideálne napríklad pre prípravu steaku so syrom a podobných pochúťok, keď nemožno hornú dosku pritlačiť na potravinu. Môžete ho tiež úplne rozložiť a použiť ako klasický stolný gril. Kontaktný gril Princess má vysoký výkon - mäso bude podľa hrúbky hotové za 5-8 minút. Rukoväte grilu zostávajú chladné a v spodnej časti výrobku je praktická schránka na prívodný kábel, ktorý nikde neprekáža.Výhody grilu Princess: masívny plášť z nerezovej ocele povrchová úprava proti odtlačkom prstov vrchná doska sa automaticky prispôsobí hrúbke potraviny vyberateľné platničky drenážny žliabok pre odkvapkávanie tuku, schránka na tuk kvalitná povrchová úprava proti pripekaniu plynule nastaviteľný termostat 100 - 230 °C možnosť aretácie možnosť rozloženia a použitia oboch grilovacích plôch samostatne vysoký výkon svetelná kontrolka odizolované rukoväte schránka na prívodný kábel
0,0 0
68
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Princess 11 2350 kontaktný gril

Princess 11 2350 kontaktný gril

Doprava zadarmo

Princess 11 2350 kontaktný gril

Dostupnosť: Vypredané

PopisKontaktný gril Princess 11 2350 pre ešte jednoduchšie grilovanie. Masívne prevedenie s plášťom z nerezovej ocele s úpravou proti odtlačkom prstov. Vrchná doska sa automaticky prispôsobí hrúbke grilovanej potraviny. Pečiace platničky grilu majú kvalitnú nepripekajúcu úpravu na báze teflonu pre jednoduchú údržbu a sú vyberateľné. Kontaktný gril je vybavený plynule nastaviteľným termostatom pre optimálne prepečenie pokrmu - 100 - 230 °C - takže si môžete zvoliť sami vhodnú teplotu pre rôzne druhy potravín.
 
Výhodou je vrúbkovaný povrch pečiacich platničiek pre ľahký odvod prebytočného tuku a menej kalorický pokrm. Na bočnej strane každej platne je umiestnený drenážny žliabok pre odkvapkávanie tuku. Súčasťou balenia sú dve plastikové mištičky, ktoré sa pod žliabok postavia. Gril má v spodnej časti tiež schránku na tuk.
 
Veľkou výhodou tohto grilu je možnosť aretácie - gril je možné nastaviť aj tak, že medzera medzi platňami grilu je 4 cm - ideálne napríklad pre prípravu steaku so syrom a podobných pochúťok, keď nemožno hornú dosku pritlačiť na potravinu. Môžete ho tiež úplne rozložiť a použiť ako klasický stolný gril. Kontaktný gril Princess má vysoký výkon - mäso bude podľa hrúbky hotové za 5-8 minút. Rukoväte grilu zostávajú chladné a v spodnej časti výrobku je praktická schránka na prívodný kábel, ktorý nikde neprekáža.
 
Výhody grilu Princess:
 • masívny plášť z nerezovej ocele
 • povrchová úprava proti odtlačkom prstov
 • vrchná doska sa automaticky prispôsobí hrúbke potraviny
 • vyberateľné platničky
 • drenážny žliabok pre odkvapkávanie tuku, schránka na tuk
 • kvalitná povrchová úprava proti pripekaniu
 • plynule nastaviteľný termostat 100 - 230 °C
 • možnosť aretácie
 • možnosť rozloženia a použitia oboch grilovacích plôch samostatne
 • vysoký výkon
 • svetelná kontrolka
 • odizolované rukoväte
 • schránka na prívodný kábel

Dĺžka (cm): 41,5 cm
Materiál: nerez
Prevedenie grilu: stolný
Príkon: 2000 W
Šírka (cm): 33 cm
Výška (cm): 13 cm
 674717
Zdieľať
princess

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť