Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna
Tento kufor je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči nárazom. Je opatrený 4 kolieskami otočnými o 360 stupňov, vďaka tomu je manipulácia s batožinou veľmi jednoduchá. Má 3 plastové držadlá, bočné a dve horné, z ktorých je jedno s teleskopickou rukoväťou s poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky vo viacerých polohách. Uzatvára sa na zips a oba jazdce môžete spojiť do kódového zámku. Vnútorná časť kufra má látkovú deliacu prepážku s vreckom a krížové upínanie pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí.
5,0 2
47

Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna

Zľava -7% Doprava zadarmo
Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna

Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna

2 hodnotenia
Pôvodne 50,99 € | Zľava: 3,50 € 47,49 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 2 ks
U vás: pondelok 01. 03. 2021   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 104 Pohodáčikov

PopisTento kufor je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči nárazom. Je opatrený 4 kolieskami otočnými o 360 stupňov, vďaka tomu je manipulácia s batožinou veľmi jednoduchá. Má 3 plastové držadlá, bočné a dve horné, z ktorých je jedno s teleskopickou rukoväťou s poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky vo viacerých polohách.
 
Uzatvára sa na zips a oba jazdce môžete spojiť do kódového zámku. Vnútorná časť kufra má látkovú deliacu prepážku s vreckom a krížové upínanie pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí.
 

Hĺbka (cm): 29 cm
Hmotnosť: 3,8 kg
Nosnosť: 23 kg
Objem (l): 91 l
Šírka (cm): 49 cm
Výška (cm): 69 cm
 685420
Zdieľať

Hodnotenie

5,0 (2 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať