ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač
Vysoko výkonný vysávač roztočov je vhodný pre vysávanie a dezinfekciu matracov, prikrývok a vankúšov.Spoľahlivo odstraňuje roztoče a prach z povrchov v 3 krokoch: najprv sa spustí vibračná funkcia pre uvoľnenie nečistôt vo vláknach, potom sa zapne UV dezinfekčná lampa pre sterilizáciu povrchov - bez chemických prísad a nakoniec sa spustí režim sania pre účinné odstránenie roztočov, zvieracích chlpov, peľu a ďalších nežiaducich nečistôt.Vysávač je vybavený funkciou automatického zapnutia UV lampy len pri dotyku s povrchom. Vďaka kolieskam je manipulácia veľmi jednoduchá. Vysávač obsahuje umývateľný HEPA filter, ktorý čistí veľké i malé častice. Pre ľahké čistenie je nádoba na nečistoty vyberateľná. Veľký pracovný dosah zaisťuje napájací kábel s dĺžkou 4 metre. Zároveň je zaistený stály pracovný výkon oproti napájaniz z akumulátora. Napájanie je 230 V, 50 Hz a výkon 300 W.
0,0 0
92

ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač

Doprava zadarmo
ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač

ProfiCare PC-MS 3079 antibakteriálny vysávač

91,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 5 ks
U vás: zajtra   (kuriérom DPD a SPS)
Nákupom získate 301 Pohodáčikov

PopisVysoko výkonný vysávač roztočov je vhodný pre vysávanie a dezinfekciu matracov, prikrývok a vankúšov.
 
Spoľahlivo odstraňuje roztoče a prach z povrchov v 3 krokoch: najprv sa spustí vibračná funkcia pre uvoľnenie nečistôt vo vláknach, potom sa zapne UV dezinfekčná lampa pre sterilizáciu povrchov - bez chemických prísad a nakoniec sa spustí režim sania pre účinné odstránenie roztočov, zvieracích chlpov, peľu a ďalších nežiaducich nečistôt.
 
Vysávač je vybavený funkciou automatického zapnutia UV lampy len pri dotyku s povrchom. Vďaka kolieskam je manipulácia veľmi jednoduchá. Vysávač obsahuje umývateľný HEPA filter, ktorý čistí veľké i malé častice. Pre ľahké čistenie je nádoba na nečistoty vyberateľná. Veľký pracovný dosah zaisťuje napájací kábel s dĺžkou 4 metre. Zároveň je zaistený stály pracovný výkon oproti napájaniz z akumulátora. Napájanie je 230 V, 50 Hz a výkon 300 W.

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Hĺbka (cm): 30 cm
Materiál: plast
Príkon: 300 W
Šírka (cm): 24,5 cm
Výška (cm): 12 cm

Katalógové číslo:

 121630
Zdieľať
proficare

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť