Menu
Rabalux 1418 Fixy závesné svietidlo, strieborná Rabalux 1418 Fixy závesné svietidlo, strieborná
Toto závesné svietidlo charakterizuje jednoduchosť a funkčné prevedenie. Je vhodné do akejkoľvek miestnosti, ktorú chcete vybaviť priemyselným dizajnom a získať tak zaujímavý doplnok do svojho domova. Hlavným materiálom je kov, ktorý vám zaručí dlhú životnosť a odolnosť.Pätica E27 je najrozšírenejším typom, do ktorej možno použiť úspornú, štandardnú alebo LED žiarovku. Svetelné zdroje je však potrebné vyberať tak, aby nebola prekročená hodnota maximálneho príkonu svetla 40 W. Hodnota krytia IP20 označuje vhodnosť použitia iba do vnútorných a suchých priestorov.Aby osvetlenie vo vašej domácnosti bolo dokonale zladené, odporúčame sa pozrieť aj na iné svietidlá z kolekcie ROXY Rabalux.
0,0 0
16

Rabalux 1418 Fixy závesné svietidlo, strieborná

Rabalux 1418 Fixy závesné svietidlo, strieborná

Dostupnosť: Vypredané

PopisToto závesné svietidlo charakterizuje jednoduchosť a funkčné prevedenie. Je vhodné do akejkoľvek miestnosti, ktorú chcete vybaviť priemyselným dizajnom a získať tak zaujímavý doplnok do svojho domova. Hlavným materiálom je kov, ktorý vám zaručí dlhú životnosť a odolnosť.
 
Pätica E27 je najrozšírenejším typom, do ktorej možno použiť úspornú, štandardnú alebo LED žiarovku. Svetelné zdroje je však potrebné vyberať tak, aby nebola prekročená hodnota maximálneho príkonu svetla 40 W. Hodnota krytia IP20 označuje vhodnosť použitia iba do vnútorných a suchých priestorov.
 
Aby osvetlenie vo vašej domácnosti bolo dokonale zladené, odporúčame sa pozrieť aj na iné svietidlá z kolekcie ROXY Rabalux.

Dĺžka (cm): 80 cm
Farba: strieborná
Krytie: 20
Materiál: kov
Pätice: E27
Priemer: 10 cm
Príkon: 40 W
 678049
Zdieľať
rabalux

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť