Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster
3-žiarovkové závesné svietidlo Cortado, reprezentujúce industriálny štýl, bude skvelou voľbou do vašej obývačky, jedálne alebo spálne. 3 hlavy svietidla z čierneho železa visia v jednej línii vedľa seba na dlhej nosnej tyči, ktorá je spojená s dekoratívnou základňou. Každá hlava svietidla sa skladá z 3 vzájomne otočených kovových krúžkov a voľne stojaceho svetelného zdroja. Svietidlo je možné upevniť na strop pomocou podlhovastého štvorcového dekoratívneho podstavca.Možno ho použiť s 3 žiarovkami, každú s výkonom do 40 W. Typ pätice je E27. Pre 3-žiarovkové závesné svietidlo Cortado si môžete zvoliť svetelné zdroje vyžarujúce prirodzené alebo teplé biele svetlo. Tento model je dodávaný bez svetelných zdrojov.
0,0 0
94

Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster

Doprava zadarmo
Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster

Rabalux 5361 Cortado závesný moderný luster

Dostupnosť: Vypredané

Popis3-žiarovkové závesné svietidlo Cortado, reprezentujúce industriálny štýl, bude skvelou voľbou do vašej obývačky, jedálne alebo spálne. 3 hlavy svietidla z čierneho železa visia v jednej línii vedľa seba na dlhej nosnej tyči, ktorá je spojená s dekoratívnou základňou. Každá hlava svietidla sa skladá z 3 vzájomne otočených kovových krúžkov a voľne stojaceho svetelného zdroja. Svietidlo je možné upevniť na strop pomocou podlhovastého štvorcového dekoratívneho podstavca.
 
Možno ho použiť s 3 žiarovkami, každú s výkonom do 40 W. Typ pätice je E27. Pre 3-žiarovkové závesné svietidlo Cortado si môžete zvoliť svetelné zdroje vyžarujúce prirodzené alebo teplé biele svetlo. Tento model je dodávaný bez svetelných zdrojov.

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 25 cm
Krytie: 20
Materiál: kov
Pätice: E27
Priemer: 25 cm
Šírka (cm): 84 cm
Výška (cm): 104 cm

Katalógové číslo:

 696997
Zdieľať
rabalux

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.