Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hyundai GR 938 raclette gril Hyundai GR 938 raclette gril
Raclette gril Hyundai GR 938Raclette gril Hyundai GR 938 na prípravu rôznych druhov grilovaného mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. Hliníková grilovacia platňa s nepriľnavým povrchom.Konštrukcia grilu je raclette gril, grilovacia plocha je mriežkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdelenie: hladká grilovacia plocha - vhodná pre prípravu steakov, slaniny a vajíčok. Rebrovaná grilovacia plocha - vhodná na prípravu mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. 8 panvičiek s nepriľnavým povrchom a tepelne izolovanou rukoväťou. Plynule regulovateľný termostat so svetelnou kontrolkou. Hmotnosť grilu 2,9 kg.
0,0 0
57
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Hyundai GR 938 raclette gril

Hyundai GR 938 raclette gril

Doprava zadarmo

Hyundai GR 938 raclette gril

Dostupnosť: Vypredané

PopisRaclette gril Hyundai GR 938

Raclette gril Hyundai GR 938 na prípravu rôznych druhov grilovaného mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. Hliníková grilovacia platňa s nepriľnavým povrchom.
 
Konštrukcia grilu je raclette gril, grilovacia plocha je mriežkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdelenie: hladká grilovacia plocha - vhodná pre prípravu steakov, slaniny a vajíčok. Rebrovaná grilovacia plocha - vhodná na prípravu mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. 8 panvičiek s nepriľnavým povrchom a tepelne izolovanou rukoväťou. Plynule regulovateľný termostat so svetelnou kontrolkou. Hmotnosť grilu 2,9 kg.

Prevedenie grilu: stolný
Príkon: 1200 W
Veľkosť: 15 x 45 x 33 cm
 601542
Zdieľať
hyundai

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť