Hyundai GR 938 raclette gril Hyundai GR 938 raclette gril
Raclette gril Hyundai GR 938Raclette gril Hyundai GR 938 na prípravu rôznych druhov grilovaného mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. Hliníková grilovacia platňa s nepriľnavým povrchom.Konštrukcia grilu je raclette gril, grilovacia plocha je mriežkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdelenie: hladká grilovacia plocha - vhodná pre prípravu steakov, slaniny a vajíčok. Rebrovaná grilovacia plocha - vhodná na prípravu mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. 8 panvičiek s nepriľnavým povrchom a tepelne izolovanou rukoväťou. Plynule regulovateľný termostat so svetelnou kontrolkou. Hmotnosť grilu 2,9 kg.
0,0 0
57

Hyundai GR 938 raclette gril

Doprava zadarmo
Hyundai GR 938 raclette gril

Hyundai GR 938 raclette gril

Dostupnosť: Vypredané

PopisRaclette gril Hyundai GR 938

Raclette gril Hyundai GR 938 na prípravu rôznych druhov grilovaného mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. Hliníková grilovacia platňa s nepriľnavým povrchom.
 
Konštrukcia grilu je raclette gril, grilovacia plocha je mriežkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdelenie: hladká grilovacia plocha - vhodná pre prípravu steakov, slaniny a vajíčok. Rebrovaná grilovacia plocha - vhodná na prípravu mäsa, rýb, morských plodov a zeleniny. 8 panvičiek s nepriľnavým povrchom a tepelne izolovanou rukoväťou. Plynule regulovateľný termostat so svetelnou kontrolkou. Hmotnosť grilu 2,9 kg.

Parametre a špecifikácia

Prevedenie grilu: stolný
Príkon: 1200 W
Veľkosť: 15 x 45 x 33 cm

Katalógové číslo:

 601542
Zdieľať
hyundai

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť