Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Sada keramických dóz v stojane, 430 ml, 3 ks
Katalógové číslo:
977072Popis
- 1x stojan
- 3x keramická dóza s viečkom a lyžičkou - SALT (soľ), SUGAR (cukor), PEPPER (korenie) - objem dózy 430 ml
Parametre
| Farba: | biela |
| Hĺbka (cm): | 12 cm |
| Materiál: | keramika |
| Objem (ml): | 430 ml |
| Počet kusov v sade: | 4 ks |
| Šírka (cm): | 37,5 cm |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 13 cm |