Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4,5 3
12
4Home Krása a zdravie Zdravotná obuv Pánska obuv Sencor SDS 8540 sušič topánok

Sencor SDS 8540 sušič topánok

Sencor SDS 8540 sušič topánok

Dostupnosť: Vypredané

Popis

Vhodný na vysúšanie topánok (vrátane lyžiarskych topánok, korčúľ). Veľkosť vhodná i pre detské topánky. Šetrné vysušovanie (termoelektrický článok nie je v priamom kontakte s obuvou). Vysuší za cca 4-6 hodín (závisí na typu obuvi a úrovni vlhkosti). Pre nosenie topánok v pohodlí sucha a tepla.
Zima a dážď bohužiaľ často znamenajú aj nepríjemné mokro v topánkach. Ak sa chcete vyhnúť nepríjemnému pocitu z obúvanie a nosenie vlhkých topánok, jediným riešením je topánky vysušiť. Lepšie ako nepraktické noviny natlačené do topánok alebo nesprávnej přesoušení obuvi u kachlí alebo radiátore je použiť elektrický sušič. Je to jednoduché a výsledok je zaručený.
 
Elektrický sušič topánok SENCOR SDS 8540 je vhodný nielen k vysúšaniu bežnej obuvi, ale aj trekingových topánok, korčúľ alebo napríklad lyžiarskych topánok prepotených po celodennom lyžovaní. Vďaka malým rozmerom je vhodný aj pre detské topánky. Jeho služby využije naozaj každý člen rodiny.
 
Samotné vysúšanie je veľmi jednoduché - vyhrievací články sa iba vloží do topánok a prívodný kábel sa zapojí do elektrickej siete. SENCOR SDS 8540 pracuje veľmi šetrne - vlhkú obuv vysúša postupne a rovnomerne bez ďalšieho vplyvu na životnosť topánok. Vďaka konštrukcii sušiča nie sú termoelektrické vyhrievacie články v priamom kontakte s obuvou, zapnutý prístroj preto môžete bez obáv nechať v topánkach po celú noc. SENCOR SDS 8540 spĺňa všetky požiadavky pre pohodlný prevádzku - je tichý, bezpečný a spotreba energie je zanedbaateľná.
 
Ak máte naozaj radi teplo, môžete tohto praktického pomocníka použiť aj ako predhrievač studených topánok. Vy si potom môžete vychutnať pohyb v pohodlí suchých a teplých topánok.
 
 
 
Vlastnosti:
Bezpečnú prevádzku.
Vhodný aj na cesty.
Bezhlučná prevádzka
Príkon 8W
Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 110 x 60 x 33 mm
Hmotnosť: 170 g

Dĺžka (cm): 11 cm
Farba: čierna
Šírka (cm): 6 cm
Výška (cm): 3,3 cm
 352183
Sencor sencor

Mohlo by vás zaujímať

feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť