Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Severin WK 3647 cestovná rýchlovarná kanvica
Katalógové číslo:
807793Popis
Parametre
| Značka: |
Severin
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 0,7 m |
| Farba: | strieborná |
| Hĺbka (cm): | 10,8 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Objem (l): | 0,5 l |
| Šírka (cm): | 18 cm |
| Výkon: | 1100 W |
| Výška (cm): | 17,3 cm |