Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX
Náš senzorový dávkovač Max je dokonalým nástrojom na čistenie rúk, dávkovanie mydla a dezinfekcie, bez dotyku, aby sa zabránilo šíreniu choroboplodných zárodkov. Dávkovač je extra veľký, a preto sa hodí do firiem s rušnou prevádzkou či do početných domácností. Je navrhnutý tak, aby nepotreboval vašu pozornosť častejšie, než je nutné. Naplnený dávkovač vydá viac ako 300 dávok mydla a nie je teda potrebné jeho časté doplňovanie. S nabíjaním si tiež nemusíte robiť starosti. Štyri D-článkové batérie vydržia až rok prevádzky. Dávkovač je vybavený inteligentnou senzorovou technológiou, ktorá sa učí zo svojho okolia. Ignoruje nepohyblivé predmety a rozpozná aj šmuhy na šošovke senzora. Tým zabraňuje falošnému spúšťaniu, takže si nemusíte robiť starosti zbytočnými kvapkami mydla alebo dezinfekcie.Ruky si umývame niekoľkokrát denne a tak sa hodí každé zefektívnenie tejto činnosti. V dávkovači Simplehuman je uložené výkonné čerpadlo, ktoré pretláča mydlo vzduchotesnou hadičkou a bráni tým jej upchatiu. Počas zlomku sekundy plynule nadávkuje vaše obľúbené mydlo alebo dezinfekciu, a vy sa nemusíte obávať zdĺhavého čakania.Dávkovače Simplehuman myslia aj na to, že malé detské ručičky nepotrebujú toľko mydla alebo dezinfekcie ako ruky dospelého. Ak chcete nadávkovať menej prostriedku, stačí priložiť ruku bližšie k dávkovaču. Ak chcete naopak viac, dlaň necháte od senzora ďalej. Takže už žiadne plytvanie mydlom, keď ho práve potrebujete len trochu.Špeciálny priložený nástroj umožňuje sňatie veka, ktoré je odolné voči neoprávnenej manipulácii. Vďaka širokému otvoru v tvare lievika je doplňovanie hračkou, takže nepokvapkáte všetko okolo a využijete 100% náhradnej náplne.Simplehuman vyrába aj kvalitnú dezinfekciu a mydlá priamo do svojich dávkovačov. Majú optimálnu konzistenciu pre senzorové dávkovače a praktické balenie zaručujúce pohodlné plnenie. Dezinfekčný prostriedok Simplehuman okamžite zneškodní 99,99 % choroboplodných zárodkov. Mydlá neobsahujú parabény a konzervanty, preto sú šetrné k pokožke aj prírode.
0,0 0
202

Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX

Doprava zadarmo
Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX

Simplehuman Bezdotykový dávkovač mydla a dezinfekcie MAX

202,49 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 202,49 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: piatok 31. 05. 2024
Nákupom získate 422 Pohodáčikov

PopisNáš senzorový dávkovač Max je dokonalým nástrojom na čistenie rúk, dávkovanie mydla a dezinfekcie, bez dotyku, aby sa zabránilo šíreniu choroboplodných zárodkov. Dávkovač je extra veľký, a preto sa hodí do firiem s rušnou prevádzkou či do početných domácností. Je navrhnutý tak, aby nepotreboval vašu pozornosť častejšie, než je nutné. Naplnený dávkovač vydá viac ako 300 dávok mydla a nie je teda potrebné jeho časté doplňovanie. S nabíjaním si tiež nemusíte robiť starosti. Štyri D-článkové batérie vydržia až rok prevádzky.
 
Dávkovač je vybavený inteligentnou senzorovou technológiou, ktorá sa učí zo svojho okolia. Ignoruje nepohyblivé predmety a rozpozná aj šmuhy na šošovke senzora. Tým zabraňuje falošnému spúšťaniu, takže si nemusíte robiť starosti zbytočnými kvapkami mydla alebo dezinfekcie.
 
Ruky si umývame niekoľkokrát denne a tak sa hodí každé zefektívnenie tejto činnosti. V dávkovači Simplehuman je uložené výkonné čerpadlo, ktoré pretláča mydlo vzduchotesnou hadičkou a bráni tým jej upchatiu. Počas zlomku sekundy plynule nadávkuje vaše obľúbené mydlo alebo dezinfekciu, a vy sa nemusíte obávať zdĺhavého čakania.
 
Dávkovače Simplehuman myslia aj na to, že malé detské ručičky nepotrebujú toľko mydla alebo dezinfekcie ako ruky dospelého. Ak chcete nadávkovať menej prostriedku, stačí priložiť ruku bližšie k dávkovaču. Ak chcete naopak viac, dlaň necháte od senzora ďalej. Takže už žiadne plytvanie mydlom, keď ho práve potrebujete len trochu.
 
Špeciálny priložený nástroj umožňuje sňatie veka, ktoré je odolné voči neoprávnenej manipulácii. Vďaka širokému otvoru v tvare lievika je doplňovanie hračkou, takže nepokvapkáte všetko okolo a využijete 100% náhradnej náplne.
 
Simplehuman vyrába aj kvalitnú dezinfekciu a mydlá priamo do svojich dávkovačov. Majú optimálnu konzistenciu pre senzorové dávkovače a praktické balenie zaručujúce pohodlné plnenie. Dezinfekčný prostriedok Simplehuman okamžite zneškodní 99,99 % choroboplodných zárodkov. Mydlá neobsahujú parabény a konzervanty, preto sú šetrné k pokožke aj prírode.
 

Parametre a špecifikácia

Hĺbka (cm): 16,5 cm
Hmotnosť: 1,1 kg
Materiál: nerez
Objem (ml): 946 ml
Šírka (cm): 9,9 cm
Výška (cm): 29,9 cm

Katalógové číslo:

 806276
Zdieľať
simplehuman

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.