Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami
Praktický a multifunkčný držiak na sprchu, ktorý zároveň funguje ako súprava voľne zostaviteľných poličiek. Odteraz už budú všetky hygienické pomôcky dokonale po ruke. Jednotlivé poličky je možné podľa potreby posúvať vertikálne aj horizontálne. Vzniká dostatok priestoru pre akékoľvek vysoké obaly od šampónov, sprchových gélov atď. Túto schopnosť ocenia aj malé deti, ktoré si poličku môžu posunúť tak, aby na ňu pohodlne dosiahli. Zároveň je možné pre deti nebezpečné veci, ako sú napr. žiletky, ukladať do horných poličiek a vysunúť ich mimo ich dosahu.Poličky sú vybavené praktickými plastovými prepážkami a ďalšími doplnkami. Do nich si pohodlne odložíte všetky moderné potreby na sprchovanie (napr. kefka na tvár, elektrická kefka atď.).Celý set inštalujete do vašej kúpeľne v priebehu niekoľkých minút. Horná časť sa pomocou háku zavesí cez sprchovú ružicu a dolná sa upevní dvoma prísavkami ku kachličkám sprchovacieho kúta. Všetko sa zaobíde bez vŕtania či lepenia.Hlavná časť setu je vyrobená z kvalitného eloxovaného hliníka. Eloxácia ju bezpečne chráni pred vonkajšími vplyvmi. Po ošetrení tento materiál nekoroduje (nehrdzavie) a ľahko sa udržuje. Ďalšími použitými materiálmi sú nerezová oceľ a plast.Fľaše so šampónom, mydlom a inými prípravkami môžete postaviť hrdlom dole vždy do dvoch otvorov v každej poličke. Produkt tak spotrebujete do poslednej kvapôčky. Súčasťou setu je rýchloschnúca mydlovnička. Voda stečie medzi drážkami a kocka mydla alebo napr. suchého šampónu tak zostane suchá a dlhšie vydrží.
0,0 0
81

Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami

Doprava zadarmo
Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami

Simplehuman Nastaviteľný držiak do sprchy s poličkami

80,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 80,99 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: pondelok 03. 06. 2024
Nákupom získate 170 Pohodáčikov

PopisPraktický a multifunkčný držiak na sprchu, ktorý zároveň funguje ako súprava voľne zostaviteľných poličiek. Odteraz už budú všetky hygienické pomôcky dokonale po ruke.
 
Jednotlivé poličky je možné podľa potreby posúvať vertikálne aj horizontálne. Vzniká dostatok priestoru pre akékoľvek vysoké obaly od šampónov, sprchových gélov atď. Túto schopnosť ocenia aj malé deti, ktoré si poličku môžu posunúť tak, aby na ňu pohodlne dosiahli. Zároveň je možné pre deti nebezpečné veci, ako sú napr. žiletky, ukladať do horných poličiek a vysunúť ich mimo ich dosahu.
 
Poličky sú vybavené praktickými plastovými prepážkami a ďalšími doplnkami. Do nich si pohodlne odložíte všetky moderné potreby na sprchovanie (napr. kefka na tvár, elektrická kefka atď.).
 
Celý set inštalujete do vašej kúpeľne v priebehu niekoľkých minút. Horná časť sa pomocou háku zavesí cez sprchovú ružicu a dolná sa upevní dvoma prísavkami ku kachličkám sprchovacieho kúta. Všetko sa zaobíde bez vŕtania či lepenia.
 
Hlavná časť setu je vyrobená z kvalitného eloxovaného hliníka. Eloxácia ju bezpečne chráni pred vonkajšími vplyvmi. Po ošetrení tento materiál nekoroduje (nehrdzavie) a ľahko sa udržuje. Ďalšími použitými materiálmi sú nerezová oceľ a plast.
 
Fľaše so šampónom, mydlom a inými prípravkami môžete postaviť hrdlom dole vždy do dvoch otvorov v každej poličke. Produkt tak spotrebujete do poslednej kvapôčky. Súčasťou setu je rýchloschnúca mydlovnička. Voda stečie medzi drážkami a kocka mydla alebo napr. suchého šampónu tak zostane suchá a dlhšie vydrží.
 

Parametre a špecifikácia

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 15 cm
Hmotnosť: 1,4 kg
Materiál: nerez
Šírka (cm): 36,7 cm
Výška (cm): 70 cm

Katalógové číslo:

 806290
Zdieľať
simplehuman

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.