Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna
Bezdotykový odpadkový kôš s hlasovým ovládaním je praktickým doplnkom modernej domácnosti. Objem koša je 58 l, je rozdelený na dve časti, prvá obsahuje vyberateľnú nádobu s objemom 24 l, druhá je určená pre vrecko a má objem 34 l. Samozrejmosťou je vrecko na uloženie zásoby vreciek.Dávať povely nikdy nebolo jednoduchšie. Tri integrované mikrofóny, ktoré sú rozmiestnené do tvaru trojuholníka, zaisťujú presné rozpoznávanie hlasu aj v rušnom a hlasnom prostredí. Senzor zvuku reaguje na tri základné povely. Vyslovením „open can“ sa veko koša otvorí a vy tak môžete pohodlne vyhodiť všetko čo potrebujete, a to napríklad aj z diaľky. Požiadavkou „stay open“ zaistíte, aby kôš zostal otvorený a bol k dispozícii po dlhšiu dobu. Veko koša sa zavrie až po vyslovení tretej „kúzelnej“ formule „close can“ alebo automaticky po 10 minútach.Infračervené pole sníma priestor nad a pred košom tak, aby sa automaticky otvoril jednoduchým mávnutím ruky. Keď práve kôš nepoužívate, sníma čidlo len priestor nad ním, aby sa zbytočne neotváral pri každom pohybe v okolí. Akonáhle ale kôš otvoríte, zaberá senzor aj miesto pred košom, aby zostal v pohotovosti tak dlho, ako potrebujete.Rýchly a hladký chod otvárania koša zaisťuje výkonný motor, ktorý je dostatočne malý na to, aby dokonale splynul s elegantným dizajnom koša a zároveň nebránil širokému otvoreniu veka. Hlasitosť motorku je iba 52 dB (čo zodpovedá hlasitosti ľudského šepotu). To je až o 50 % tichšie, než pri konkurenčných bezdotykových košoch.Vďaka vstavanému zásobníku už nikdy nemusíte strácať čas hľadaním náhradných vrecúšok do koša, budú totiž vždy po ruke. Z vonkajšej strany koša jednoducho vložíte do zásobníka celé balenie vrecúšok Simplehuman a z vnútornej strany ich potom podľa potreby pohodlne odoberáte jednou rukou.Pre ľahkú výmenu vrecka nie je nutné sňať celú hornú časť koša, stačí iba zdvihnúť krycí rám koša. Jedinečný systém rámu zaistí, že okraje vrecka zostanú starostlivo zakryté a budú perfektne držať na svojom mieste. Elegantný vzhľad koša tak zostane nenarušený.Povrch koša je odolný nielen voči odtlačkom, ale navyše je ošetrený aj neviditeľnou vrstvou s časticami nano-striebra, ktoré ho chránia pred množením nežiaducich mikroorganizmov. Údržba koša je tak jednoduchšia a hygienickejšia.Váš nový kôš na triedený odpad môže vyzerať dobre! Vnútornú časť ukrýva hneď dva kontajnery. Jeden slúži na bežný odpad a druhý na recykláciu. Súčasťou kontajnera na triedený odpad ( plast, sklo, papier ) je praktické plastové vedierko s kovovým uchom, pre ľahké vynášanie.Súčasťou balenia je adaptér do elektrickej siete.Kôš je možné tiež napájať pomocou 6x AA batérií (nie sú súčasťou balenia).
0,0 0
327

Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna

Zľava -20% Doprava zadarmo
Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna

Simplehuman Obdĺžnikový bezdotykový kôš s hlasovým a pohybovým ovládaním 34 + 24 l, čierna

Pôvodne 407,99 € | Zľava: 81,00 € 326,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 324,99 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: pondelok 04. 03. 2024
Nákupom získate 356 Pohodáčikov

PopisBezdotykový odpadkový kôš s hlasovým ovládaním je praktickým doplnkom modernej domácnosti. Objem koša je 58 l, je rozdelený na dve časti, prvá obsahuje vyberateľnú nádobu s objemom 24 l, druhá je určená pre vrecko a má objem 34 l. Samozrejmosťou je vrecko na uloženie zásoby vreciek.
 
Dávať povely nikdy nebolo jednoduchšie. Tri integrované mikrofóny, ktoré sú rozmiestnené do tvaru trojuholníka, zaisťujú presné rozpoznávanie hlasu aj v rušnom a hlasnom prostredí. Senzor zvuku reaguje na tri základné povely. Vyslovením „open can“ sa veko koša otvorí a vy tak môžete pohodlne vyhodiť všetko čo potrebujete, a to napríklad aj z diaľky. Požiadavkou „stay open“ zaistíte, aby kôš zostal otvorený a bol k dispozícii po dlhšiu dobu. Veko koša sa zavrie až po vyslovení tretej „kúzelnej“ formule „close can“ alebo automaticky po 10 minútach.
 
Infračervené pole sníma priestor nad a pred košom tak, aby sa automaticky otvoril jednoduchým mávnutím ruky. Keď práve kôš nepoužívate, sníma čidlo len priestor nad ním, aby sa zbytočne neotváral pri každom pohybe v okolí. Akonáhle ale kôš otvoríte, zaberá senzor aj miesto pred košom, aby zostal v pohotovosti tak dlho, ako potrebujete.
 
Rýchly a hladký chod otvárania koša zaisťuje výkonný motor, ktorý je dostatočne malý na to, aby dokonale splynul s elegantným dizajnom koša a zároveň nebránil širokému otvoreniu veka. Hlasitosť motorku je iba 52 dB (čo zodpovedá hlasitosti ľudského šepotu). To je až o 50 % tichšie, než pri konkurenčných bezdotykových košoch.
 
Vďaka vstavanému zásobníku už nikdy nemusíte strácať čas hľadaním náhradných vrecúšok do koša, budú totiž vždy po ruke. Z vonkajšej strany koša jednoducho vložíte do zásobníka celé balenie vrecúšok Simplehuman a z vnútornej strany ich potom podľa potreby pohodlne odoberáte jednou rukou.
 
Pre ľahkú výmenu vrecka nie je nutné sňať celú hornú časť koša, stačí iba zdvihnúť krycí rám koša. Jedinečný systém rámu zaistí, že okraje vrecka zostanú starostlivo zakryté a budú perfektne držať na svojom mieste. Elegantný vzhľad koša tak zostane nenarušený.
 
Povrch koša je odolný nielen voči odtlačkom, ale navyše je ošetrený aj neviditeľnou vrstvou s časticami nano-striebra, ktoré ho chránia pred množením nežiaducich mikroorganizmov. Údržba koša je tak jednoduchšia a hygienickejšia.
 
Váš nový kôš na triedený odpad môže vyzerať dobre! Vnútornú časť ukrýva hneď dva kontajnery. Jeden slúži na bežný odpad a druhý na recykláciu. Súčasťou kontajnera na triedený odpad ( plast, sklo, papier ) je praktické plastové vedierko s kovovým uchom, pre ľahké vynášanie.
 
Súčasťou balenia je adaptér do elektrickej siete.
Kôš je možné tiež napájať pomocou 6x AA batérií (nie sú súčasťou balenia).

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 33 cm
Hmotnosť: 7,4 kg
Materiál: oceľ