Skleník Lanit Plast Plugin NEW 6x12 Plus Skleník Lanit Plast Plugin NEW 6x12 Plus
Skleníky radu LanitGarden Plugin 6'jsou zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený zeloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Výška bočnej steny je 128 cm.Verzia PLUS = obsahom dodávky je hliníková konštrukcia, presklenie z polykarbonátu, oceľová základňa a 2x automatický otvárač.Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.Upozornenie:Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.LanitGarden Plugin 6x12 PLUSbalík č. 1 (konštrukcia) - 16 x 367 x 13 cm - 28 kgbalík č. 2 (presklenie) - 60 x 125 x 13 cm - 19 kgbalík č. 3 (základňa) - 14 x 373 x 8 cm - 15 kgbalík č. 4 (aut. otvárač) - 5 x 7 x 40 cm - 0,60 kgbalík č. 5 (aut. otvárač) - 5 x 7 x 40 cm - 0,60 kgTechnické parametre:Str. okná: 4xDvere: posuvné jednoduchéSvetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 mUkotvenie presklenie: presklenie zasunuté v AL profileMateriál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mmMateriál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím
0,0 0
444

Skleník Lanit Plast Plugin NEW 6x12 Plus

Skleník Lanit Plast Plugin NEW 6x12 Plus

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleníky radu LanitGarden Plugin 6'jsou zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený zeloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Výška bočnej steny je 128 cm.
 
Verzia PLUS = obsahom dodávky je hliníková konštrukcia, presklenie z polykarbonátu, oceľová základňa a 2x automatický otvárač.
 
Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.
 
Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.
 
Upozornenie:
Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
 
LanitGarden Plugin 6x12 PLUS
balík č. 1 (konštrukcia) - 16 x 367 x 13 cm - 28 kg
balík č. 2 (presklenie) - 60 x 125 x 13 cm - 19 kg
balík č. 3 (základňa) - 14 x 373 x 8 cm - 15 kg
balík č. 4 (aut. otvárač) - 5 x 7 x 40 cm - 0,60 kg
balík č. 5 (aut. otvárač) - 5 x 7 x 40 cm - 0,60 kg
 
Technické parametre:
Str. okná: 4x
Dvere: posuvné jednoduché
Svetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 m
Ukotvenie presklenie: presklenie zasunuté v AL profile
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mm
Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)
Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím

Dĺžka (cm): 370 cm
Farba: strieborná
Materiál: polykarbonát
Plocha: 7,03 m2
Šírka (cm): 190 cm
Výška (cm): 195 cm
 675249
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť