Skleník LanitPlast Plugin NEW 6x12 Basic Skleník LanitPlast Plugin NEW 6x12 Basic
Skleníky radu LanitGarden Plugin 6'jsou zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Výška bočnej steny je 128 cm.Verzia BASIC = obsahom dodávky je len hliníková konštrukcia a presklenie z polykarbonátu. Dodávka neobsahuje oceľovú základňu. Skleník je možné postaviť na murovanú, betónovú alebo inú podmurovku. Ku skleníku dodávame návod, ako ho ukotviť na nosnú drevenú základňu, ktorú pre zručného majstra určite nebude problém vyrobiť.Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (nutné prikúpiť). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam.Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.Upozornenie:Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.LanitGarden Plugin 6x12 BASICbalík č. 1 (konštrukcia) - 16 x 367 x 13 cm - 28 kgbalík č. 2 (presklenie) - 60 x 125 x 13 cm - 19 kgTechnické parametre:Str. okná: 4xDvere: posuvné jednoduchéSvetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 mUkotvenie presklenie: presklenie zasunuté v AL profileMateriál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mmMateriál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím
0,0 0
368

Skleník LanitPlast Plugin NEW 6x12 Basic

Skleník LanitPlast Plugin NEW 6x12 Basic

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleníky radu LanitGarden Plugin 6'jsou zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Výška bočnej steny je 128 cm.
 
Verzia BASIC = obsahom dodávky je len hliníková konštrukcia a presklenie z polykarbonátu. Dodávka neobsahuje oceľovú základňu. Skleník je možné postaviť na murovanú, betónovú alebo inú podmurovku. Ku skleníku dodávame návod, ako ho ukotviť na nosnú drevenú základňu, ktorú pre zručného majstra určite nebude problém vyrobiť.
 
Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (nutné prikúpiť). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam.
 
Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.
 
Upozornenie:
Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
 
LanitGarden Plugin 6x12 BASIC
balík č. 1 (konštrukcia) - 16 x 367 x 13 cm - 28 kg
balík č. 2 (presklenie) - 60 x 125 x 13 cm - 19 kg
 
Technické parametre:
Str. okná: 4x
Dvere: posuvné jednoduché
Svetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 m
Ukotvenie presklenie: presklenie zasunuté v AL profile
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mm
Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)
Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím
 

Dĺžka (cm): 370 cm
Farba: strieborná
Materiál: polykarbonát
Plocha: 7,03 m2
Šírka (cm): 190 cm
Výška (cm): 195 cm
 675248
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť