Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Skleník VITAVIA VENUS 2500 PC 4 mm strieborný Skleník VITAVIA VENUS 2500 PC 4 mm strieborný
Skleníky rady VENUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie . Skleník je certifikovaný nemeckou skúšobňou TÜV . Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov , presklenie je z tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm . Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek. Polykarbonát - veľmi kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom ( nekrehne , nežltne ) . Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov ( vrátane modelu VENUS ) v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon ( výrobca Brett Martin - Veľká Británia ) alebo polykarbonát SUNLITE ( výrobca Palram Europe - Nemecko ) . Obaja polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do SR ako regionálny partner ich výrobcov ( pozri www.lanitplast.cz ) a máme na ne vlastné české skúšobné protokoly ( vystavené na LANIT PLAST , sro ) . Jedná sa tak o jedny z mála skleníkov na slovenskom trhu , ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou ( pozri odkaz na slovenskej ocenenia na konci stránky ). Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere ( š xv otvoru = 61 x 161 cm ) , AL profily , presklenie , 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním , všetok spojovací materiál . Skleník možné postaviť buď na murovanú ( betónovú , inú ) podmurovku ( potom nie je nutné dokupovať základňu z pozinkovaného plechu ) alebo na základňu z pozinkovaného plechu ( nutné dokúpiť ) . Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne jednoznačne odporúčame . Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky , regály , ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka , automatické otvárače k týmto okienkam , odkvapové sady , teplomery , vlhkomery , zavlažovacie zariadenia , elektrické odporové vykurovanie pôdy . Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom . Balené v papierovom kartóne .
0,0 0
390

Skleník VITAVIA VENUS 2500 PC 4 mm strieborný

Skleník VITAVIA VENUS 2500 PC 4 mm strieborný

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleníky rady VENUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie . Skleník je certifikovaný nemeckou skúšobňou TÜV . Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov , presklenie je z tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm . Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.
 

Polykarbonát - veľmi kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom ( nekrehne , nežltne ) . Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov ( vrátane modelu VENUS ) v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon ( výrobca Brett Martin - Veľká Británia ) alebo polykarbonát SUNLITE ( výrobca Palram Europe - Nemecko ) . Obaja polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do SR ako regionálny partner ich výrobcov ( pozri www.lanitplast.cz ) a máme na ne vlastné české skúšobné protokoly ( vystavené na LANIT PLAST , sro ) . Jedná sa tak o jedny z mála skleníkov na slovenskom trhu , ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou ( pozri odkaz na slovenskej ocenenia na konci stránky ).

 

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere ( š xv otvoru = 61 x 161 cm ) , AL profily , presklenie , 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním , všetok spojovací materiál . Skleník možné postaviť buď na murovanú ( betónovú , inú ) podmurovku ( potom nie je nutné dokupovať základňu z pozinkovaného plechu ) alebo na základňu z pozinkovaného plechu ( nutné dokúpiť ) . Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne jednoznačne odporúčame . Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky , regály , ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka , automatické otvárače k týmto okienkam , odkvapové sady , teplomery , vlhkomery , zavlažovacie zariadenia , elektrické odporové vykurovanie pôdy .

 

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom . Balené v papierovom kartóne .

 

Parametre a špecifikácia

Dĺžka (cm): 131 cm
Farba: sivá
Plocha: 2,5 m2
Šírka (cm): 193 cm
Výška (cm): 197 cm

Katalógové číslo:

 604894
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť