Skleník Vitavia Calypso 7300 Skleník Vitavia Calypso 7300
 Skleníky radu Vitavia Calypso 7300 sú zaradené do kategórie HOBBY. Skleník je vyrobený z eloxovanýchhliníkovýchprofilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm a je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek. Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrába presklenia k väčšine skleníkov dodávateľ z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin) alebo polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe). Obaja polykarbonáty dodávateľ oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov. Jedná sa o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov. NOVÝ MODEL OD SEPTEMBRA 2013! Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenie, 2x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva. Výška bočnej steny je 128 cm. Skleník dodávame v troch dĺžkach:Šírka: š = 195 cmVýška: v = 197 cmDĺžky: d = 232 - 306 - 380 cmVýška bočnej steny je 124 cm. Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou, ktorým nahradíte manuálne otváranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, sila otvárania cca 7kg. Technické parametre: Typ: automatické otvárače Výrobca / dovozca: Vitavia Garden (Veľká Británia) / LANIT PLAST Na zimu treba vymontovať - chráňte pred mrazom.
0,0 0
444

Skleník Vitavia Calypso 7300

Skleník Vitavia Calypso 7300

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleníky radu Vitavia Calypso 7300 sú zaradené do kategórie HOBBY. Skleník je vyrobený z eloxovanýchhliníkovýchprofilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm a je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrába presklenia k väčšine skleníkov dodávateľ z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin) alebo polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe). Obaja polykarbonáty dodávateľ oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov. Jedná sa o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov. NOVÝ MODEL OD SEPTEMBRA 2013!

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenie, 2x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva.

Výška bočnej steny je 128 cm.

Skleník dodávame v troch dĺžkach:
Šírka: š = 195 cm
Výška: v = 197 cm
Dĺžky: d = 232 - 306 - 380 cm
Výška bočnej steny je 124 cm.

Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou, ktorým nahradíte manuálne otváranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, sila otvárania cca 7kg.

Technické parametre:

  • Typ: automatické otvárače
  • Výrobca / dovozca: Vitavia Garden (Veľká Británia) / LANIT PLAST
  • Na zimu treba vymontovať - chráňte pred mrazom.

Dĺžka (cm): 370 cm
Šírka (cm): 195 cm
Výška (cm): 197 cm
 604016
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť