Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Banquet Smaltovaný hrnček s viečkom Zelenina 0,9 l
Katalógové číslo:
120094Popis
- odolný smalt
- vrátane plastových viečok
Smaltované hrnčeky s plastovým viečkom s krásnym dekorom zeleniny ponúkame v niekoľkých veľkostiach.
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Elektrika: | áno |
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 0,21 kg |
| Indukcia: | nie |
| Materiál: | smalt |
| Mikrovlnka: | nie |
| Objem (l): | 0,9 l |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 12 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Umývačka riadu: | áno |
| Veľkosť: | 0,9 l |
| Výška (cm): | 10,3 cm |