SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING
SodaStream Spirit Mesto & Tréning, mechanický výrobník na prípravu perlivej vody. Skvelá limitovaná edícia pre milovníkov športu, pohybu a zdravého životného štýlu. Moderný typ výrobníka perlivej vody, ktorý sa krátko po uvedení na trh stal víťazom testu časopisu dTest.Aby sa výrobník obsluhoval pohodlnejšie, je vylepšený šikovným systémom pre uchytenie fľaše obyčajným zacvaknutím namiesto klasického skrutkovania. Je možné použiť akékoľvek plastové fľaše SodaStream s objemom 1 l a 0,5 l. Výrobník SodaStream Spirit nie je možné kombinovať so sklenenými fľašami. Odporúčame používať fľaše označené ako Fuse, s moderným pretiahnutým tvarom kvapky. Bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu vystačí až na 80 litrov perlivej vody. Náplň potravinárskeho CO2 plynu z plniacej linky SodaStream je pod trojnásobným dohľadom na nezávadnosť.Limitovaná edícia jedného z najúspešnejších výrobníkov perlivej vody SodaStream SPIRIT v obľúbenej čiernej farbe. Vďaka rozšírenému príslušenstvu budete mať čerstvo natočenú a pripravenú perlivú vodu neustále k dispozícii nielen doma, ale aj na každodenných cestách za prácou, vzdelaním či na popoludňajšom alebo podvečernom tréningu.Obsah balenia: 1x výrobník perlivej vody SodaStream Spirit v čiernej farbe 1x bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu 1x opakovane použiteľná veľká nápojová fľaša FUSE 1 liter 1x spoločenská fľaša 0,6 / 0,45 l na vodu so sebou, čierna 1x voľnočasová fľaša 0,6 / 0,45 l na vodu so sebou, tyrkysová 1x športový uterák z mikrovlákna s logom SodaStreamPríchuť/sirup pridávajte vždy až do hotovej perlivej vody. Nikdy nepridávajte príchuť do vody ešte pred začatím prípravy vo výrobníku domácej perlivej vody, pretože by došlo k vypeneniu nápoja z fľaše a zalepeniu útrob výrobníka. Fľaša s pripravenou perlivou vodou nakloňte a príchuť pomaly nalievajte po stene fľaše. Viečko na príchuti slúži zároveň ako odmerka pre doporučený pomer riedenia. Fľaša zatvorte a jemne premiešajte.
4,5 6
107

SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING

Doprava zadarmo
SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING

SodaStream SPIRIT výrobník perlivej vody MESTO & TRÉNING

Dostupnosť: Vypredané

PopisSodaStream Spirit Mesto & Tréning, mechanický výrobník na prípravu perlivej vody. Skvelá limitovaná edícia pre milovníkov športu, pohybu a zdravého životného štýlu. Moderný typ výrobníka perlivej vody, ktorý sa krátko po uvedení na trh stal víťazom testu časopisu dTest.
 
Aby sa výrobník obsluhoval pohodlnejšie, je vylepšený šikovným systémom pre uchytenie fľaše obyčajným zacvaknutím namiesto klasického skrutkovania. Je možné použiť akékoľvek plastové fľaše SodaStream s objemom 1 l a 0,5 l. Výrobník SodaStream Spirit nie je možné kombinovať so sklenenými fľašami. Odporúčame používať fľaše označené ako Fuse, s moderným pretiahnutým tvarom kvapky. Bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu vystačí až na 80 litrov perlivej vody. Náplň potravinárskeho CO2 plynu z plniacej linky SodaStream je pod trojnásobným dohľadom na nezávadnosť.
 
Limitovaná edícia jedného z najúspešnejších výrobníkov perlivej vody SodaStream SPIRIT v obľúbenej čiernej farbe. Vďaka rozšírenému príslušenstvu budete mať čerstvo natočenú a pripravenú perlivú vodu neustále k dispozícii nielen doma, ale aj na každodenných cestách za prácou, vzdelaním či na popoludňajšom alebo podvečernom tréningu.
 
Obsah balenia:
  • 1x výrobník perlivej vody SodaStream Spirit v čiernej farbe
  • 1x bombička s náplňou potravinárskeho CO2 plynu
  • 1x opakovane použiteľná veľká nápojová fľaša FUSE 1 liter
  • 1x spoločenská fľaša 0,6 / 0,45 l na vodu so sebou, čierna
  • 1x voľnočasová fľaša 0,6 / 0,45 l na vodu so sebou, tyrkysová
  • 1x športový uterák z mikrovlákna s logom SodaStream
 
Príchuť/sirup pridávajte vždy až do hotovej perlivej vody. Nikdy nepridávajte príchuť do vody ešte pred začatím prípravy vo výrobníku domácej perlivej vody, pretože by došlo k vypeneniu nápoja z fľaše a zalepeniu útrob výrobníka. Fľaša s pripravenou perlivou vodou nakloňte a príchuť pomaly nalievajte po stene fľaše. Viečko na príchuti slúži zároveň ako odmerka pre doporučený pomer riedenia. Fľaša zatvorte a jemne premiešajte.
 

Katalógové číslo:

 115552
Zdieľať
sodastream

Hodnotenie

4,5 (6 hodnotení)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť