Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: pozajtra
Súprava jedálenských stoličiek Rubi Cream and Black, 2 ks
Súprava jedálenských stoličiek Rubi Cream and Black, 2 ks
Katalógové číslo:
980836Popis
- Materiál konštrukcie: 100% MDF
- Hrúbka dosky: 18 mm
- Poťah: látka Mense
- Rozmery sedáka: šírka 46 cm, hĺbka 42 cm, výška 48 cm
- Materiál nôh: kov
- Farba: krémová a čierna
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Farba: | krémová |
| Hĺbka (cm): | 42 cm |
| Hmotnosť: | 12,74 kg |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 90 kg |
| Počet kusov v sade: | 2 ks |
| Šírka (cm): | 52 cm |
| Veľkosť: | 2 ks |
| Výška (cm): | 85 cm |