Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Svietiaci pohár na víno Svietiaci pohár na víno
 8 rôznych farebných módov možno umývať v umývačke, je ale nutné odskrutkovať podstavec dlhá výdrž bateriek jednoduché prepínanie farieb Chystáte záhradnú párty alebo si chcete len večer navodiť relaxačnú atmosféru? Potom by Vám nemali chýbať tieto svietiace poháre na víno. Cez deň majú zabudované LED diódy a tie dokážu každému nápoju dať tú správnu farbu. Nápoje v nich už nikdy nebudú vyzerať rovnako - skôr ako magické lekváry. Každý pohár môže svietiť až štyrmi farbami a vybrať si môžete až z 8 farebných módov. Stačí medzi nimi len prepínať tlačidlom na spodku pohára.
0,0 0
8
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnčeky, šálky Svietiaci pohár na víno

Svietiaci pohár na víno

Svietiaci pohár na víno

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 8 rôznych farebných módov
  • možno umývať v umývačke, je ale nutné odskrutkovať podstavec
  • dlhá výdrž bateriek
  • jednoduché prepínanie farieb

Chystáte záhradnú párty alebo si chcete len večer navodiť relaxačnú atmosféru? Potom by Vám nemali chýbať tieto svietiace poháre na víno. Cez deň majú zabudované LED diódy a tie dokážu každému nápoju dať tú správnu farbu. Nápoje v nich už nikdy nebudú vyzerať rovnako - skôr ako magické lekváry. Každý pohár môže svietiť až štyrmi farbami a vybrať si môžete až z 8 farebných módov. Stačí medzi nimi len prepínať tlačidlom na spodku pohára.

 500783
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť