Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: do 3 týždňov
Televízny stolík Laxus v odtieni orech a čierna II
Popis
- materiál: drevotriesková doska potiahnutá 100 % melamínom
- hrúbka: 18 mm
- nožičky: kovové
- výška nôh: 22 cm
- rozmery: 180 × 50 × 40 cm
- stredná polica: 58 × 12 × 40 cm
- úložný priestor: 2 zásuvky, otvorené police
- farba: orech / čierna
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | orech |
| Farba: | hnedá |
| Hĺbka (cm): | 40 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Šírka (cm): | 180 cm |
| Veľkosť: | L |
| Výška (cm): | 50 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |