Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
0,0 0
169
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 366 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 366 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 366 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 366 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Štyri nohy v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytujú vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom je pripevnená 72 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 165x3 mm, 40N. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Výška odrazovej plochy od zeme je 86 cm. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 8 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou. Kryt pružín modrej farby z materiálu 310gsm PVC + 14 mm EPE pena + 130gsm PE. Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.
 
Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.
 
Obsah balenia:
skruž
4 nohy tvaru W
stĺpy
bezpečnostná sieť
kľúč
krížový skrutkovač
montážny materiál
 
Jedná sa o športovú potrebu. Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.

Farba: modrá
Nosnosť: 140 kg
Priemer: 366 cm
Výška (cm): 251 cm
 675524

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť