Trefl Puzzle Mapa Českej republiky, 44 dielikov Trefl Puzzle Mapa Českej republiky, 44 dielikov
Chcete svoje deti naučiť zábavnou formou zemepis? Kúpte toto puzzle na ktorom sú uvedené názvy jednotlivých českých miest, spolu s najvýznamnejšími stavbami. Jednotlivé dieliky sú navyše v tvare krajov. Všetky popisy na mape sú uvedené v českom jazyku. Skladanie farebných dielikov rozvíja u detí postreh, zručnosť a koncentráciu. Obrázky predstavujúce zvieratá, rastliny či budovy navyše stimulujú u najmenších detí predstavivosť a pomáhajú im poznávať rôzne zákutia Českej republiky.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete.
0,0 0
9

Trefl Puzzle Mapa Českej republiky, 44 dielikov

Trefl Puzzle Mapa Českej republiky, 44 dielikov

Dostupnosť: Vypredané

PopisChcete svoje deti naučiť zábavnou formou zemepis? Kúpte toto puzzle na ktorom sú uvedené názvy jednotlivých českých miest, spolu s najvýznamnejšími stavbami. Jednotlivé dieliky sú navyše v tvare krajov. Všetky popisy na mape sú uvedené v českom jazyku. Skladanie farebných dielikov rozvíja u detí postreh, zručnosť a koncentráciu. Obrázky predstavujúce zvieratá, rastliny či budovy navyše stimulujú u najmenších detí predstavivosť a pomáhajú im poznávať rôzne zákutia Českej republiky.
 
Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete.

Parametre a špecifikácia

Odporúčaný vek od: 4 rokov
Šírka (cm): 60 cm
Výška (cm): 40 cm

Katalógové číslo:

 681895
Zdieľať
trefl

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť