Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept TM 4640 Štart tyčový mixér Concept TM 4640 Štart tyčový mixér
Tyčový mixér TM 4640 Concept Štart je veľmi výkonný tyčový mixér v elegantnom bielom dizajne. Výhodou tohto mixéra je praktické ovládanie jedným tlačidlom. Tyčový mixér Concept pomôže s prípravou rôznych pokrmov, zvládne mixovať aj horúce suroviny, takže ho uplatníte napríklad pri príprave polievok. Je vybavený mixovacím nožmi z nerezovej ocele, ergonomický dizajn rukoväte umožní pohodlné držanie a jednoduchú prácu s mixérom. Výhodou je uško pre zavesenie a nízka hlučnosť 80 dB (A).
3,5 7
16
4Home Domáce spotrebiče Mixéry a šľahače Tyčové mixéry Concept TM 4640 Štart tyčový mixér

Concept TM 4640 Štart tyčový mixér

Concept TM 4640 Štart tyčový mixér

Dostupnosť: Vypredané

PopisTyčový mixér TM 4640 Concept Štart je veľmi výkonný tyčový mixér v elegantnom bielom dizajne. Výhodou tohto mixéra je praktické ovládanie jedným tlačidlom. Tyčový mixér Concept pomôže s prípravou rôznych pokrmov, zvládne mixovať aj horúce suroviny, takže ho uplatníte napríklad pri príprave polievok. Je vybavený mixovacím nožmi z nerezovej ocele, ergonomický dizajn rukoväte umožní pohodlné držanie a jednoduchú prácu s mixérom. Výhodou je uško pre zavesenie a nízka hlučnosť 80 dB (A).
 

Príkon: 170 W
 192016
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť