Menu
Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch ZeroBugs, žltá Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch ZeroBugs, žltá
Toto zariadenie je ideálnym, netoxickým a ekologickým riešením pre ochranu vašich domácich maznáčikov pred blchami a kliešťami. Zabraňuje a potláča prítomnosť kliešťov i bĺch v domácnosti, bez použitia potenciálne škodlivých chemikálií. Stále pôsobenie znižuje riziko kolonizácie kliešťami i blchami a teda pravdepodobnosť zamorenia parazitmi, ktoré sú možnou príčinou ochorení u psov a mačiek akejkoľvek veľkosti. Funguje tak, že vydáva ultrazvukové vlny (mechanické zvukové vlny), ktoré sú úplne bezpečné pre ľudí a domáce zvieratá (dokonca aj pre užívateľov kardiostimulátora alebo iných zdravotníckych zariadení). Je efektívny v dosahu vysielania až do 1,5 m. Jeho účinnosť i bezpečnosť pre ľudí a domáce zvieratá bola vedecky preukázaná. Výdrž nevymeniteľnej batérie po aktivácii zariadenia je až 10 mesiacov. Zariadenie obsahuje testovacie tlačidlo a LED kontrolku.
0,0 0
23

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch ZeroBugs, žltá

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch ZeroBugs, žltá

Dostupnosť: Vypredané

PopisToto zariadenie je ideálnym, netoxickým a ekologickým riešením pre ochranu vašich domácich maznáčikov pred blchami a kliešťami. Zabraňuje a potláča prítomnosť kliešťov i bĺch v domácnosti, bez použitia potenciálne škodlivých chemikálií. Stále pôsobenie znižuje riziko kolonizácie kliešťami i blchami a teda pravdepodobnosť zamorenia parazitmi, ktoré sú možnou príčinou ochorení u psov a mačiek akejkoľvek veľkosti.
 
Funguje tak, že vydáva ultrazvukové vlny (mechanické zvukové vlny), ktoré sú úplne bezpečné pre ľudí a domáce zvieratá (dokonca aj pre užívateľov kardiostimulátora alebo iných zdravotníckych zariadení). Je efektívny v dosahu vysielania až do 1,5 m. Jeho účinnosť i bezpečnosť pre ľudí a domáce zvieratá bola vedecky preukázaná.
 
Výdrž nevymeniteľnej batérie po aktivácii zariadenia je až 10 mesiacov. Zariadenie obsahuje testovacie tlačidlo a LED kontrolku.

Farba: žltá
Materiál: plast
 684831
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť