Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: do 3 týždňov
Vešiak Ayla Sapphire Oak
Vešiak Ayla Sapphire Oak
Katalógové číslo:
815211Popis
- materiál: 100 % drevotrieska potiahnutá melamínom
- hrúbka: 18 mm
- dekor: dub sapphire
- šírka: 60 cm
- výška: 14,5 cm
- hĺbka: 16,3 cm
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | dub zafír |
| Farba: | hnedá |
| Hĺbka (cm): | 16,3 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 10 kg |
| Šírka (cm): | 60 cm |
| Výška (cm): | 14,5 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |