Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm
Rohožka je praktický doplnok domu či bytu, pomáha udržať čistotu a je vstupnou vizitkou vášho domova. Nemala by teda chýbať pred žiadnymi vchodovými dverami. Táto malá gumová rohožka s kefovým efektom je vhodná pre odstránenie drobných nečistôt a zabraňuje pošmyknutiu pri nepriaznivom počasí. Vďaka obvodovej hrane, ktorá zadrží vodu na rohoži, rohož často slúži aj ako odkladacia plocha pre mokrú obuv. Navyše sa ľahko udržuje.
4,5 17
7

Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm

Výpredaj
Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm

Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisRohožka je praktický doplnok domu či bytu, pomáha udržať čistotu a je vstupnou vizitkou vášho domova. Nemala by teda chýbať pred žiadnymi vchodovými dverami. Táto malá gumová rohožka s kefovým efektom je vhodná pre odstránenie drobných nečistôt a zabraňuje pošmyknutiu pri nepriaznivom počasí. Vďaka obvodovej hrane, ktorá zadrží vodu na rohoži, rohož často slúži aj ako odkladacia plocha pre mokrú obuv. Navyše sa ľahko udržuje.

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Materiál: guma
Rozmery: 40 x 60 cm
Výška (cm): 0,7 cm

Katalógové číslo:

 221690
Zdieľať

Hodnotenie

4,5 (17 hodnotení)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.