Menu
Price´s vonná sviečka v skle anglický živý plot 13 cm Price´s vonná sviečka v skle anglický živý plot 13 cm
Luxusná sklenená sviečka s vekom v krásnom bujnom anglickom plotu.História patentovaných cenových sviečok pochádza z roku 1830. Do konca 19. storočia bol Priceom dokonca najväčším výrobcom sviečok na svete a mal 114 patentov na inovácie. Tieto sviečky majú dlhé a úzke spojenie s anglickou kráľovskou rodinou. Ich sviečky poskytovali svetlo na svadbe kráľovnej Viktórie a princa Alberta. Dnešné ceny sviečok sú ocenené kráľovskou zárukou Jej Veličenstva kráľovnou.V súčasnosti, keď sa 80% sviečok používa iba na dekoratívne účely, značka Price sa zameriava takmer výlučne na vývoj nových výrobkov a vôní, ktoré zabezpečujú dekoráciu domu po celom svete. Sviečky sa vyrábajú v Taliansku s najnovšími technológiami. Dodržiavanie všetkých zdravotných štandardov je samozrejmosťou.Doba horenia: 70 hodín
0,0 0
13

Price´s vonná sviečka v skle anglický živý plot 13 cm

Price´s vonná sviečka v skle anglický živý plot 13 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisLuxusná sklenená sviečka s vekom v krásnom bujnom anglickom plotu.
 
História patentovaných cenových sviečok pochádza z roku 1830. Do konca 19. storočia bol Priceom dokonca najväčším výrobcom sviečok na svete a mal 114 patentov na inovácie. Tieto sviečky majú dlhé a úzke spojenie s anglickou kráľovskou rodinou. Ich sviečky poskytovali svetlo na svadbe kráľovnej Viktórie a princa Alberta. Dnešné ceny sviečok sú ocenené kráľovskou zárukou Jej Veličenstva kráľovnou.
 
V súčasnosti, keď sa 80% sviečok používa iba na dekoratívne účely, značka Price sa zameriava takmer výlučne na vývoj nových výrobkov a vôní, ktoré zabezpečujú dekoráciu domu po celom svete. Sviečky sa vyrábajú v Taliansku s najnovšími technológiami. Dodržiavanie všetkých zdravotných štandardov je samozrejmosťou.
 
Doba horenia: 70 hodín

Materiál: sklo
Priemer: 8,4 cm
Výška (cm): 13 cm
 595147
Zdieľať
prices

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť