Menu
Wahl 9854-616 Zastrihávač pre celé telo LITHIUM ION Wahl 9854-616 Zastrihávač pre celé telo LITHIUM ION
Vynikajúci akumulátorový zastrihávač chĺpkov pre celé telo. Pre perfektné výsledky si môžete nastaviť dĺžku strihu zo siedmich prednastavených dĺžok (1, 3, 5, 2 - 12 mm) a použiť odnímateľný T-blade hrebeň pre presnejšie zastrihávanie a tvarovania.Strihač pre celé telo disponuje vysoko kvalitnými samo ostriacimi čepeľami z karbónovej ocele. Vďaka funkcii rýchlonabíjanie je možné zastrihávač použiť kedykoľvek je potreba - pri plnom nabití vydrží prístroj až 180 minút v chode. Strihač má štyri holiace hlavy, sedem zastrihávacích hrebeňov a 2 holiace planžety. Prístroj disponuje funkciou rýchlonabíjania. Prevádzka je na akumulátor.Strojček je vyrobený popredným celosvetovým výrobcom zastrihávačov a holiacich strojčekov - spoločnosťou Wahl, USA.
0,0 0
75

Wahl 9854-616 Zastrihávač pre celé telo LITHIUM ION

Doprava zadarmo

Wahl 9854-616 Zastrihávač pre celé telo LITHIUM ION

Dostupnosť: Vypredané

PopisVynikajúci akumulátorový zastrihávač chĺpkov pre celé telo. Pre perfektné výsledky si môžete nastaviť dĺžku strihu zo siedmich prednastavených dĺžok (1, 3, 5, 2 - 12 mm) a použiť odnímateľný T-blade hrebeň pre presnejšie zastrihávanie a tvarovania.
 
Strihač pre celé telo disponuje vysoko kvalitnými samo ostriacimi čepeľami z karbónovej ocele. Vďaka funkcii rýchlonabíjanie je možné zastrihávač použiť kedykoľvek je potreba - pri plnom nabití vydrží prístroj až 180 minút v chode. Strihač má štyri holiace hlavy, sedem zastrihávacích hrebeňov a 2 holiace planžety. Prístroj disponuje funkciou rýchlonabíjania. Prevádzka je na akumulátor.
 
Strojček je vyrobený popredným celosvetovým výrobcom zastrihávačov a holiacich strojčekov - spoločnosťou Wahl, USA.

 353409
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť