Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Wahl WHL-1395-0460 Zastrihovač vlasov Home Pro 100 Wahl WHL-1395-0460 Zastrihovač vlasov Home Pro 100
Profesionálny pomocník v starostlivosti o Vaše vlasy - WAHL HOME PRO 100 od svetoznámeho amerického výrobcu zastrihávačov značky Wahl, ktorý sa dokáže pochváliť výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Ako bonus dostanete od tejto známej americkej značky veľa príslušenstva navyše Zastrihávač je napájaný elektrickým napájacím káblom, čo je základ pre trvalo kvalitné prísun výkonu pre dokonalý strih a nepretržitú prevádzku. Výroba tohto zastrihávača prebieha v Európe, preto sa jedná o kvalitný a odolný prístroj.K zastrihávači dostanete bohatú výbavu navyše. Čo je ďalej vo vnútri balenia? Nástavce na rôzne výšky strihu! Je jedno, či svoje vlasy krátime na 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 alebo 25 milimetrov - s tým všetkým si zastrihávač Wahl Home Pre 100 poradia.Ostré nerezové brity z ocele majú samoostriace schopnosť, teda zostanú dlhú dobu ostré ako britva a Váš strih bude vždy ideálne. Súčasťou balenia je aj praktický štetec, ktorým zastrihávače po použití pohodlne a ľahko očistíte.Strany zastrihávača sú bezpečne zaoblené, preto je zaistený hladký a šetrný kontakt s pokožkou. Vaša pleť nebude podráždená a zostane svieža a hladká.Manipulácia sa zastrihávači je veľmi príjemná a pohodlná vďaka veľmi dobre tvarované rukoväte.Popis výrobku:   8 nástavcov pre všetky bežné dĺžky účesov.   Zaoblené špičky šetrné k Vašej pokožke.   Ergonomický dizajn pre dokonalú manipuláciu počas strihania.   Štetec pre praktické a ľahké čistenie po použití.   Elegantné čierne prevedenie.   Rozmery sú kompaktné 230 x 157 x 53 mm. Hmotnosť len 800 g.
0,0 0
32
4Home Krása a zdravie Starostlivosť o telo Holenie a depilácia Wahl WHL-1395-0460 Zastrihovač vlasov Home Pro 100

Wahl WHL-1395-0460 Zastrihovač vlasov Home Pro 100

Wahl WHL-1395-0460 Zastrihovač vlasov Home Pro 100

Dostupnosť: Vypredané

PopisProfesionálny pomocník v starostlivosti o Vaše vlasy - WAHL HOME PRO 100 od svetoznámeho amerického výrobcu zastrihávačov značky Wahl, ktorý sa dokáže pochváliť výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Ako bonus dostanete od tejto známej americkej značky veľa príslušenstva navyše Zastrihávač je napájaný elektrickým napájacím káblom, čo je základ pre trvalo kvalitné prísun výkonu pre dokonalý strih a nepretržitú prevádzku. Výroba tohto zastrihávača prebieha v Európe, preto sa jedná o kvalitný a odolný prístroj.
 
K zastrihávači dostanete bohatú výbavu navyše. Čo je ďalej vo vnútri balenia? Nástavce na rôzne výšky strihu! Je jedno, či svoje vlasy krátime na 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 alebo 25 milimetrov - s tým všetkým si zastrihávač Wahl Home Pre 100 poradia.
 
Ostré nerezové brity z ocele majú samoostriace schopnosť, teda zostanú dlhú dobu ostré ako britva a Váš strih bude vždy ideálne. Súčasťou balenia je aj praktický štetec, ktorým zastrihávače po použití pohodlne a ľahko očistíte.
 
Strany zastrihávača sú bezpečne zaoblené, preto je zaistený hladký a šetrný kontakt s pokožkou. Vaša pleť nebude podráždená a zostane svieža a hladká.
Manipulácia sa zastrihávači je veľmi príjemná a pohodlná vďaka veľmi dobre tvarované rukoväte.
 
Popis výrobku:
 
  •   8 nástavcov pre všetky bežné dĺžky účesov.
  •   Zaoblené špičky šetrné k Vašej pokožke.
  •   Ergonomický dizajn pre dokonalú manipuláciu počas strihania.
  •   Štetec pre praktické a ľahké čistenie po použití.
  •   Elegantné čierne prevedenie.
  •   Rozmery sú kompaktné 230 x 157 x 53 mm. Hmotnosť len 800 g.

Hĺbka (cm): 5,3 cm
Šírka (cm): 15,7 cm
Výška (cm): 23 cm
 352164
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť