Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: do 3 týždňov
Záhradný stôl Samara 94 x 94 x 78 cm
Záhradný stôl Samara 94 x 94 x 78 cm
Katalógové číslo:
816206Popis
- typ: záhradný stôl
- materiál: 100 % hliník
- šírka: 94 cm
- hĺbka: 94 cm
- výška: 78 cm
- hmotnosť: 15 kg
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Farba: | prírodná |
| Hĺbka (cm): | 94 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Materiál: | hliník |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Šírka (cm): | 94 cm |
| Výška (cm): | 78 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |