Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: do 3 týždňov
Záhradný stôl Sydney 155 x 95 x 78 cm
Záhradný stôl Sydney 155 x 95 x 78 cm
Katalógové číslo:
816180Popis
- materiál konštrukcie: 100 % hliník
- materiál dosky: 100 % hliník
- šírka: 155 cm
- hĺbka: 95 cm
- výška: 78 cm
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Farba: | antracitová |
| Hĺbka (cm): | 95 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Materiál: | hliník |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Šírka (cm): | 155 cm |
| Výška (cm): | 78 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |