Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: piatok 05. 06. 2026
Záhradný úložný box Keter BORNEO 416 l, hnedý
Záhradný úložný box Keter BORNEO 416 l, hnedý
Katalógové číslo:
713642Popis
- praktický úložný priestor pre záhradné náradie a príslušenstvo
- odolné vyhotovenie vhodné na vonkajšie použitie
- ratanový dizajn, ktorý sa ľahko kombinuje s nábytkom
- mechanizmus na ľahké otváranie veka
- možnosť využitia ako sedadlo pre 2 osoby
- nenáročná údržba
- 1x úložný box BORNEO STORAGE BOX
- materiál: plast
- farba: tmavošedá
- vyhotovenie: ratanová štruktúra
- otváranie: horné veko s podporným mechanizmom
- nosnosť: vhodné na sedenie pre 2 osoby
- umiestnenie: exteriér
- údržba: ľahké čistenie vlhkou handričkou
Parametre
| Značka: |
Keter
|
| Dĺžka (cm): | 70 cm |
| Farba: | hnedá |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Materiál: | plast |
| Nosnosť: | 220 kg |
| Objem (l): | 416 l |
| Šírka (cm): | 130 cm |
| Výška (cm): | 62,5 cm |