Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nerezové hrnce Nerezové hrnce
 12-dielna sada nerezového riadu sa skladá z hrncov s priemerom 16, 18, 20, 24 cm so sklenenou pokrievkou, rendlíku s priemerom 16 cm so sklenenou pokrievkou a panvice s priemerom 24 cm so sklenenou pokrievkou. Sada je vhodná pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Povrchová úprava hrncov - vonkajšie aj vnútorné lesk, sklenené pokrievky majú nerezová držadla a nerezové skrutky. Hrúbka steny 0,5 mm, hrúbka dna 2 mm. Materiál: nerez. Elektrika: Áno. Plyn: Áno. Sklokeramika: Áno. Indukcia: Áno. Mikrovlnka: Nie.
0,0 0
54

Nerezové hrnce

Doprava zadarmo

Nerezové hrnce

Dostupnosť: Vypredané

Popis12-dielna sada nerezového riadu sa skladá z hrncov s priemerom 16, 18, 20, 24 cm so sklenenou pokrievkou, rendlíku s priemerom 16 cm so sklenenou pokrievkou a panvice s priemerom 24 cm so sklenenou pokrievkou. Sada je vhodná pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Povrchová úprava hrncov - vonkajšie aj vnútorné lesk, sklenené pokrievky majú nerezová držadla a nerezové skrutky. Hrúbka steny 0,5 mm, hrúbka dna 2 mm.

Materiál: nerez.

  • Elektrika: Áno.
  • Plyn: Áno.
  • Sklokeramika: Áno.
  • Indukcia: Áno.
  • Mikrovlnka: Nie.

 130006
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť