Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Altom Porcelánový hrnček Konfetti 480 ml, 2 ks, modrá
Katalógové číslo:
113454Popis
Parametre
| Značka: |
Altom
|
| Farba: | modrá |
| Materiál: | porcelán |
| Mikrovlnka: | áno |
| Objem (ml): | 480 ml |
| Počet kusov v sade: | 2 ks |
| Priemer: | 10 cm |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 10,3 cm |