Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Banquet Krájač univerzálny Culinaria Orange
Katalógové číslo:
106565Popis
- 1x pevný panel
- 1x sklopný panel
- 1x zásobník na nastrúhané potraviny s protišmykovými nožičkami s objemom 1,25 l
- 1x čistiaci štetček
- 1x nástavec na hranolky
- 1x nástavec na jemné krájanie
- 1x nástavec na plátkovanie
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Farba: | oranžová |
| Hĺbka (cm): | 11 cm |
| Materiál: | nerez + plast |
| Mikrovlnka: | nie |
| Počet kusov v sade: | 7 ks |
| Šírka (cm): | 27 cm |
| Umývačka riadu: | nie |
| Výška (cm): | 9 cm |