Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: streda 03. 06. 2026
Banquet Panvica s nepriľnavým povrchom Advantage 28 x 5,5 cm
Banquet Panvica s nepriľnavým povrchom Advantage 28 x 5,5 cm
Katalógové číslo:
109429Popis
- možnosť ohrevu v rúre bez rukoväti
- hrúbka steny: 2,2 mm
- hrúbka dna: 5 mm
- materiál držadiel: plast, kov
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Elektrika: | áno |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 0,69 kg |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | hliník |
| Ohrev v rúre: | áno |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 28 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 5,5 cm |