Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Banquet Panvica s nepriľnavým povrchom River Stone Brown 20 x 4,3 cm
Katalógové číslo:
109043Popis
- materiál držadiel: plast s imitáciou dreva
- hrúbka steny: 3 mm
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Elektrika: | áno |
| Farba: | hnedá |
| Hmotnosť: | 0,53 kg |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | hliník |
| Ohrev v rúre: | nie |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 20 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 4,3 cm |