Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: streda 20. 05. 2026
Bellatex Sedák na lavicu prešívaný Guľa, 40 x 150 cm
Bellatex Sedák na lavicu prešívaný Guľa, 40 x 150 cm
- 40 x 150 cm
- 40 x 120 cm
- 40 x 140 cm
- 40 x 150 cm
Katalógové číslo:
244603Popis
Elegantný prešívaný sedák s moderným dekorom v podobe kruhov prináša nielen štýlový vzhľad, ale aj maximálny komfort pri sedení. Prešívaný sedák na lavicu, ktorý spríjemní vaše posedenie.
Vďaka kvalitnému spracovaniu a dômyselnému prešitiu na niekoľkých miestach sa výplň rovnomerne rozkladá, čo zaisťuje dlhodobé pohodlie bez presedenia. Materiál je veľmi kvalitný a odolný voči presedeniu.
Výška sedákaje cca 5-6 cm.
Parametre
| Značka: |
Bellatex
|
| Dĺžka (cm): | 150 cm |
| Farba: | sivá |
| Materiál povrchovej tkaniny: | 50 % bavlna, 50 % polyester |
| Materiál výplne: | 100% polyuretán |
| Odporúčané pranie: | 30 °C |
| Sušička: | nie |
| Šírka (cm): | 40 cm |
| Veľkosť: | 40 x 150 cm |
| Výška (cm): | 5 cm |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na nízku teplotu |