Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez
Kvalitná sada nerezových nožov, ktorú využijete pri spracovávaní rôznych druhov potravín. Nože majú laserom brúsené ostrie, čepeľ s nepriľnavým povrchom a ergonomickú rukoväť čiernej farby.Sada obsahuje: 1x kuchársky nôž 20 cm 1x santoku nôž 17,5 cm 1x univerzálny nôž 12,5 cmNože santoku sú určené pre milovníkov ázijskej kuchyne, ich tvar je odvodený z Taru japonských nožov. Hravo si poradia s krájaním, drvením a sekaním mäsa, rýb, zeleniny a ovocia. Majú veľmi ostrú čepeľ, ktorá umožní krájať ovocie aj mäso tak, aby sa zamedzilo úniku šťavy. Výsledný pokrm je potom neuveriteľne šťavnatý.
3,5 5
40

Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez

Výpredaj
Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez

Berlinger Haus 3-dielna sada nožov Phantom Line nerez

Dostupnosť: Vypredané

PopisKvalitná sada nerezových nožov, ktorú využijete pri spracovávaní rôznych druhov potravín. Nože majú laserom brúsené ostrie, čepeľ s nepriľnavým povrchom a ergonomickú rukoväť čiernej farby.
 
Sada obsahuje:
  • 1x kuchársky nôž 20 cm
  • 1x santoku nôž 17,5 cm
  • 1x univerzálny nôž 12,5 cm
 
Nože santoku sú určené pre milovníkov ázijskej kuchyne, ich tvar je odvodený z Taru japonských nožov. Hravo si poradia s krájaním, drvením a sekaním mäsa, rýb, zeleniny a ovocia. Majú veľmi ostrú čepeľ, ktorá umožní krájať ovocie aj mäso tak, aby sa zamedzilo úniku šťavy. Výsledný pokrm je potom neuveriteľne šťavnatý.

Farba: čierna
Materiál: nerez
Počet kusov v sade: 3 ks
Umývačka: áno
 108448
Zdieľať
berlingerhaus

Hodnotenie

3,5 (5 hodnotení)
80 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať