Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Box na pestovanie šampiňónov Box na pestovanie šampiňónov
Box na pestovanie šampiňonov. Češi aj Slováci sa v posledných rokoch stali náruživí hubári. Najmä prímestskej lesy pripomínajú niekedy skôr park ako pokojnú prírodu. Dnes už si ale môžeme vypestovať huby aj doma.Návod na použitie: Balík umiestnime do priestoru s teplotou 20 - 24 ° C, kde podhubie prerastie za 18 - 20 dní. Akonáhle sa objavia biele podhubie, odstránime hornú časť igelitu, substrát opatrne nakypríme (2 cm), uhladíme a presypeme krycie zeminou, ktorá je súčasťou dodávky. Kryciu zeminu navlhčíme. Až podhubie prerastie väčšiu časť plochy krycej zeminy, krycie zeminu prehrabneme. Akonáhle sa podhubie plošne spoja, balík prenesieme do priestoru s teplotou 14 - 18 ° C, nezalievame, kým sa neobjaví klobúčiky. Plodnice neodrezávame, ale vykrucujeme. Rastová vlna sa opakuje po týždni asi päťkrát.
0,0 0
13

Box na pestovanie šampiňónov

Box na pestovanie šampiňónov

Dostupnosť: Vypredané

PopisBox na pestovanie šampiňonov. Češi aj Slováci sa v posledných rokoch stali náruživí hubári. Najmä prímestskej lesy pripomínajú niekedy skôr park ako pokojnú prírodu. Dnes už si ale môžeme vypestovať huby aj doma.
 
Návod na použitie: Balík umiestnime do priestoru s teplotou 20 - 24 ° C, kde podhubie prerastie za 18 - 20 dní. Akonáhle sa objavia biele podhubie, odstránime hornú časť igelitu, substrát opatrne nakypríme (2 cm), uhladíme a presypeme krycie zeminou, ktorá je súčasťou dodávky. Kryciu zeminu navlhčíme. Až podhubie prerastie väčšiu časť plochy krycej zeminy, krycie zeminu prehrabneme. Akonáhle sa podhubie plošne spoja, balík prenesieme do priestoru s teplotou 14 - 18 ° C, nezalievame, kým sa neobjaví klobúčiky. Plodnice neodrezávame, ale vykrucujeme. Rastová vlna sa opakuje po týždni asi päťkrát.

Dĺžka (cm): 27,5 cm
Farba: čierna
Materiál: plast
Šírka (cm): 17 cm
Výška (cm): 8 cm
 675623
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť